Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar?

A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat May 19, 2007 4:44 pm

ori

avatar
Une ndjehem shume krenare qe jam shqiptare.Me pelqen vendi im,e adhuroj dhe nuk e mohoj kurre qe jam shqiptare.

2 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat May 19, 2007 5:18 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
e bukur kjo pyejte dhe une jame krenare qe jame shqipetare dhe nuk do ta mohja kure kaloni mire akili

3 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat May 19, 2007 6:29 pm

Alba

avatar
jam krenare qe jam shqiptare nga kosova (mos e keqkuptoni kete ok )

ju pershendes

x-AlBa-x

4 pershendetje prej Sat May 19, 2007 7:21 pm

solena

avatar
Admin
Admin
edhe une jam krenare qe jam shqiptare dhe me merr malli per shqiperin per vendin tim qe kam lindur dhe jam rritur aty !!!!!!!!!!!!!! me rrespekt

5 Shqiperiaaaaaaaaaa prej Sun May 20, 2007 9:01 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
TI SHQIPERI ME JEP NDER ME JEP EMRIN SHQIPETAR
ZEMREN TI MA GATOVE PLOT ME DESHIRE E ME ZJARR.

Jam shume krenar qe jam shqipetar

6 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Mon May 21, 2007 9:34 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
Normale qe ndjehem krenar qe jam shqiptar !Kudo qe un shkel perfaqesoj vendim tim dhe per kte ndjehem shum krenar.Ne qe jetojm jasht shqiperise ndonjeher ndejehemi te ofenduar te themi qe jemi shqiptar duke mar shkak ngjarjet e renda qe krijojn bashkombesit tane.Gjithsesi un jam shqiptar dhe kam guximin ta them me plot goj se kam lind shqiptar dhe do vdes shqiptar!

7 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Fri May 25, 2007 7:04 pm

vogelushja

avatar
JAM KRENARE QE JAM GOC SHQIPTARE... mund ta mbaj veten me fat qe kam lind e rrit ne shqip sepse vlerat dhe kulturen qe ka populli shqip pak vende ne bote i kane...........❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ shume SHQIPERIN TIME TE BUKUR...................

8 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Mon Jun 04, 2007 10:55 am

sirena

avatar
Smile pershendetje,
po ndiehem shume krenare qe jam shqipetare dhe do te ndihem e tille pergjithmone,vertete nuk do te deshiroja te isha asgje tjeter veqese shqipetare....
pershendetje te perzemerta SIRENA

9 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Mon Jun 04, 2007 4:10 pm

Besi


operator/e
operator/e
po llaf e keni?ne jemi te shqiptare dhe te tille do vdesim sepse e kemi per nder qe jemi te tille dhe nuk duhet te na vije turp se nuk eshte turp te jesh shqiptar perkundrazi e kemi per krenari ju persh te gjitheve

10 A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Jul 03, 2007 4:56 pm

Stine


Moderator
Moderator
UNE NDJEHEM SHUME KRENAR QE JAM SHQIPTAR

11 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Thu Jul 05, 2007 6:28 pm

tony

avatar
flag jam krenar qe jam shqiptar.

12 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Thu Jul 05, 2007 7:10 pm

ALBMARI


shqiperia o nena ime ndonese jam merguar dashurine tende kurre zemra se ka harruar etj etj?Jam krenar qe jam shqitar?

13 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Thu Oct 30, 2008 8:40 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Kush nuk eshte krenar nuk eshte shqiptar se keni kuptu ju ket" Very Happy

14 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Fri Oct 31, 2008 12:25 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Kush tha qe sjemi krenar per vendin tone gjithmone ne zemer e kemi shqiperine dhe do ta kemi ne cdo vend te botes.

15 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Fri Oct 31, 2008 3:40 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
padyshim,krenaria mė e madhe ėshtė tė qenunit shqiptarė.

16 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat Sep 05, 2009 9:28 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Sigurisht qe po


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

17 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat Sep 05, 2009 10:05 am

zemra

avatar
Admin
Admin
ndjehem krenare qe jam ne nje fare menyre shqipetare dhe pse sjam tamam e dua me shpirt

18 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Sat Sep 05, 2009 4:28 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
pse mi sje tamam ti ! nga vjen nga krypton andej nga erdhi superman Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

19 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Mon Sep 07, 2009 9:42 am

zemra

avatar
Admin
Admin
ahahhahaha lere lere kur sdi gje mo fol druq zemer

20 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Sep 08, 2009 10:08 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
kur ske thon gjo ca me dit une jom shqiptar dhe zemren e kam te bardhe Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

21 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Sep 08, 2009 11:55 am

Mila

avatar
Special User
Special User
nuk kam cte bej detyrimisht do ndjehem se ne shqiperi kam lindur dhe me duket ketu do vdes
nuk kam per ta tradhetuar atdheun

22 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Sep 08, 2009 4:52 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
shiko dhe un ne shqiperi kam lindur por sjam shqiptare.dhe pse zemren e kam shqiptare.

23 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Sep 08, 2009 6:08 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mila shkruajti:nuk kam cte bej detyrimisht do ndjehem se ne shqiperi kam lindur dhe me duket ketu do vdes
nuk kam per ta tradhetuar atdheun
edhe une te njejtin mendim kom Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

24 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Tue Sep 08, 2009 6:58 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
njs skuptoni.

25 Re: A ndjeheni krenare qe jeni shqiptar? prej Wed Sep 09, 2009 10:08 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
100 % ndjehem krenar Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi