Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » Tak..Tak..Tak.....A te futem dhe un ktu brenda!? :)

Tak..Tak..Tak.....A te futem dhe un ktu brenda!? :)

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Goc_Tirone


Pershendetje te dashur miq virtual!

Kam pak kohe qe e lexoj forumin tuaj, dhe me plq.
Shpresoj te jem e mire pritur ne mesin e shoqeris tuaj.


Ju pershendes

Goc_Tirone


p.s Nese doni te dini ndonjegje rreth meje, mos hezitoni te
pyesni. Smile

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire se erdhe Goc_Tirone Prania juaj na bem me te bindur ne ndertimin e forumin ton
cdo anetar i ri na shton vullnetin te punojm me shume per forumin
Faleminderit per pjesmarrjen tuaj ne forum


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Goc_Tirone


Shum Flm per mirepritjen

Mila

avatar
Special User
Special User
une u futa ketu brenda se e gjeta deren hapur po per ca eshte kjo dhoma

Network

avatar
Web Master
Web Master
asgje goc_tironeMila u ka hap tek prezantime dhe pershendetje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
mir se erdhe goc_tirone kalofsh bukur ketu dhe se ve ne dyshim qe po, eshte kendeshem SmileSmileSmile

Network

avatar
Web Master
Web Master
sa mire qe e thot dhe kjo,i takon te flasi se o administratore


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
lere me mos e pyet

Mila

avatar
Special User
Special User
aha

Network

avatar
Web Master
Web Master
apo e kam gabim special user Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mila

avatar
Special User
Special User
jo jo aspak web master

Network

avatar
Web Master
Web Master
ok kshu duhet Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
e re e Razz:P

Network

avatar
Web Master
Web Master
si bo kjo re
ku ishe mi ste kam pare fare Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
skam qen fare ketu kam bredh jugun Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
shume mire e ke bo kjo teme do transferohet tek prezantimet dhe pershendetje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Browse


Vip
Vip
Mirse ju gjej te tereve peopla,uroj qe te jeni mire qe te tere me shendet mua me quajne browse antari me i ri ketu,ju uroj shendet:)

Network

avatar
Web Master
Web Master
mir se erdhe lal Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
mir se erdhe Smile

Network

avatar
Web Master
Web Master
mir se ka ardh cuni


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mila

avatar
Special User
Special User
u na paska ardh anetari i ri
persh browse mire se ke ardh e befsh qef ketu

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi