Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » Pershendetje te vecant per...

Pershendetje te vecant per...

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1 Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 05, 2009 9:29 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Zemra ,kinge,mila etj etj


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

2 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 05, 2009 10:04 am

zemra

avatar
Admin
Admin
per ty mo ca flet ti.prsh te vecant fare per albanian Smile

3 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 05, 2009 4:29 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
mila,kinge dhe zemra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

4 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Sep 07, 2009 9:41 am

zemra

avatar
Admin
Admin
per xemlen time Very Happy:D:D:D:D

5 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 08, 2009 10:13 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
zemra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

6 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 08, 2009 11:56 am

Mila

avatar
Special User
Special User
me te vertet e meriton nje persh te vecante albaniaaaaaaaaaaaaannn
je 1111111 fare

7 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 08, 2009 4:48 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per veten iher si i bohet zemer

8 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 08, 2009 6:05 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
x te gjithe ata/o qe sjan ne forum


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

9 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 08, 2009 7:01 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per ato qe jan forumis te cmendur pas ketij forumi Very Happy:D

10 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 09, 2009 10:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh zemra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

11 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 1:07 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
pesh per ty

12 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 3:35 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh per anetarin e re browse


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

13 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 3:35 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
gjithashtu

14 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 3:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh yllo


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

15 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 3:37 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh Smile

16 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 10, 2009 3:40 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ca ke mi qe qesh pse te xsh vetem ty Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

17 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 11, 2009 9:47 am

zemra

avatar
Admin
Admin
po jo mo cun di un kujt i thu yll ti ahahhahhahaha prsh per ty

18 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 11, 2009 10:47 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh per te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

19 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 11, 2009 8:35 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per veten Sad

20 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 12, 2009 1:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per mila dhe kinge Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

21 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 12, 2009 2:34 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per vete per anjeri tj

22 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Sep 14, 2009 12:15 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
persh e vecante per te gjithe anetaret e forumit

23 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Sep 14, 2009 2:29 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh per maminnnn per babinnn per per gjith ato qe me dun dhe i dua hahahahahah me kujton kalamnllikun tim ahhaahahhahaha

24 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Sep 14, 2009 7:12 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
i xsh dhe une Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

25 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 15, 2009 6:44 am

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh per njonin qe e kom fiksim zemer

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi