Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » Pershendetje te vecant per...

Pershendetje te vecant per...

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

26 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 15, 2009 10:02 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh zemrushja


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

27 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 16, 2009 7:21 am

zemra

avatar
Admin
Admin
e re kjo zemrushja ketu qe se kam pare? prsh per ty.

28 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 16, 2009 8:14 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

29 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 17, 2009 10:24 am

zemra

avatar
Admin
Admin
per vete

30 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Sep 17, 2009 9:13 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per ty zemra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

31 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 18, 2009 7:41 am

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh per albanian

32 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 18, 2009 12:27 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh per te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

33 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 18, 2009 5:02 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per kingen

34 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Sep 20, 2009 5:02 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
per zemren
persh shoqe

35 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Sep 20, 2009 6:03 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh mila dhe kinge

36 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Sep 20, 2009 6:53 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
gjith anetaret

37 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Sep 20, 2009 7:44 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per albanian dhe per ty

38 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Sep 21, 2009 9:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh mila


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

39 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 22, 2009 7:39 am

zemra

avatar
Admin
Admin
per kingen

40 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Sep 22, 2009 9:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per mila


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

41 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 23, 2009 9:03 am

zemra

avatar
Admin
Admin
vete

42 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 23, 2009 9:20 am

Mila

avatar
Special User
Special User
per shum e vecante per albanian se me ka persh dy here e un asnjeher

43 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 23, 2009 3:27 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per ty

44 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 23, 2009 8:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per mila dhe ty zemra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

45 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Sep 23, 2009 9:20 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per ty

46 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Sep 25, 2009 11:57 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh per te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

47 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 26, 2009 9:17 am

Mila

avatar
Special User
Special User
pershendetje te vecante per peqinin

48 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 26, 2009 10:27 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh mila


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

49 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 26, 2009 11:28 pm

trandafilja_bardhe

avatar
Special User
Special User
Xsh Albanian

50 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sat Sep 26, 2009 11:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh goce


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi