Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » Pershendetje te vecant per...

Pershendetje te vecant per...

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Nov 01, 2009 1:36 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
..... Per  Albanjani....

77 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Nov 01, 2009 10:43 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per ty olsaaa


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

78 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Nov 01, 2009 11:26 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
.....Mbase nuk shikoj njeri tjetr ktu qe fute per Albanjani serisht...

79 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Nov 02, 2009 3:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
...flm edhe une ty te xsh....


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

80 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Nov 04, 2009 1:31 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh pel juve

81 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Nov 05, 2009 12:01 am

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
... PERSHENDETJE EDHE PER ZEMREN...

82 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Nov 06, 2009 11:52 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh per te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

83 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Nov 10, 2009 10:09 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
.....Per te gjith....

84 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Nov 11, 2009 4:56 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
pel olsa Smile

85 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Nov 15, 2009 5:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
per ty zemra dhe olsaaa


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

86 Re: Pershendetje te vecant per... prej Wed Nov 25, 2009 2:12 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per ty Smile ve pel olsa

87 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Dec 04, 2009 11:08 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

88 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Dec 20, 2009 4:00 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per ty

89 Re: Pershendetje te vecant per... prej Fri Dec 25, 2009 3:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh all dhe gezuar kush feston Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

90 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Dec 31, 2009 1:14 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
per te gjitheeeeeeeee Gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ne vecanti albanian Smile puc

91 Re: Pershendetje te vecant per... prej Mon Jan 18, 2010 2:41 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh all gezuar dhe ti princeshe Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

92 Re: Pershendetje te vecant per... prej Tue Feb 02, 2010 4:46 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh veten jam merzitur SadSad po nuk harroj prsh deh Albanian Smile

93 Re: Pershendetje te vecant per... prej Sun Feb 07, 2010 10:15 am

olivia&bracio_di_ferr

avatar
prsh,te gjidheve

94 Re: Pershendetje te vecant per... prej Thu Apr 08, 2010 2:01 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi