Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt

Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Sat Sep 05, 2009 9:30 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vajzat duan dashuri qe te te dashurojn Smile
Radhe e keni ju tani


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

2 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Sat Sep 05, 2009 10:03 am

zemra

avatar
Admin
Admin
djemt duan aventura pa fund.......

3 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Sat Sep 05, 2009 4:30 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
gocat duan dajak Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

4 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Mon Sep 07, 2009 9:38 am

zemra

avatar
Admin
Admin
drru duan djemt haahhahaah

5 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Mon Sep 07, 2009 6:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
vajzat veten enet dim me la dhe me pa naj telenovele se tjeter gjo ehe dobet shume


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

6 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Tue Sep 08, 2009 12:11 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
sot pine e behen tape ne darke nje femer per me bo qef
te nesermen bo sa shum kam pi mrom kam nje dhimbje koke te tmerrshem
po ja fus pak gjume

7 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Tue Sep 08, 2009 4:45 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
tani ti albanian po na ofendon apo don me shajt dhe ne cunat jo per gje por kan plot per te share
........

8 Re: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt prej Tue Sep 08, 2009 6:11 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
tani gocat kane shum mangesi si ashtu dhe cunat Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi