Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Historia Shqipetare » Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sat May 19, 2007 7:58 pm

ori

avatar
kam nje pyetje per ju anetaret e forumit:nuk me thoni kush eshte per mendimin tuaj vendi me i bukur ne shqiperi?

per mua e gjithe shqiperia eshte e bukur por per mua me i bukur eshte dhermiu.

2 prsh prej Sat May 19, 2007 8:04 pm

solena

avatar
Admin
Admin
mua me pelqen saranda vlora keto te dya me shum .

3 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sun May 20, 2007 7:53 am

PaPi_x


jugu i shqiperise pa dyshim vecoj dhermin qe eshte nje perle

4 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sun May 20, 2007 12:04 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mua nuk diskutohet qe eshte vlora dhe dhermiu

5 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Mon May 21, 2007 9:42 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
Vende te bukura ne shqiperi per fat kemi shume si ne jug dhe ne veri.Nga komentet po shoh qe ju preferoni vendet ku ka plazh dhe gjalleri ne ver.Fjlal bukuri ka shum nenkuptime dhe nuk mendoj se gjat gjith vitit ne vendet qe keni cituar ju mund te besh nje jet te bukur!Tirana i ka te gjitha brenda keshtu qe mendeoj se ngelet i vetmi vend ku mund te besh nje jete te bukur nese din ta jetosh jeten. afro

6 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Tue May 22, 2007 5:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Per mua vendi me i bukur ne shqiperi eshte durresi dhe tirana persa i perket bregdetit shqiptar me pelqen shume shengjini i lezhez,,,Una jam i shqiperise se mesme me pelqen dhe qyteti im PEQINI?Jeni si yje te gjihe .....Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Jun 07, 2007 9:26 pm, edituar 1 herė gjithsej

7 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Fri May 25, 2007 6:59 pm

vogelushja

avatar
mua me pelqen e gjithe shqiperia qe eshte si shpirt.......nga veriu jugu lindja perendimi...cik me shume me pelqen tirana, durresi shingjini sepse jane vendet qe kam kaluar me shume kohe...mgjth eshte e gjitha e mrekullueshme shqiperia........Very Happy zemer ❤ shqiperia

8 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sat May 26, 2007 9:44 pm

Klodi1986


Admin
Admin
pjesa e bregdetit eshte fantastike

9 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sun May 27, 2007 4:03 pm

Alba

avatar
nuk e di

10 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Jun 07, 2007 12:45 pm

Besi


operator/e
operator/e
e gjithe shqiperia eshte e bukur nuk mund te vecosh asnjeren sepse cdo qytet ka te bukurat e tij pavarsisht se ne na terheq me shume bregdeti por shqiperia ka me shume nevoje per infrastukture qe ti duket bukuria ju persh te gjitheve

11 Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Tue Jul 03, 2007 4:54 pm

Stine


Moderator
Moderator
per mua vendi me i bukur ne shqiperi eshte DURRESI dhe SARANDA por ne vecanti DURRESI

12 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Jul 05, 2007 6:36 pm

tony

avatar
Shqiperia ne pergjithesi eshte e bukur,por mua me shume me pelqen Pogradeci dhe voskopoja, per Korcen ndiej nje mall te vecante

13 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Jul 05, 2007 7:08 pm

ALBMARI


Mua me pelqen shume ulqini eshte nje vend fantastik?respekte all

14 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Mar 19, 2009 9:26 am

estilen

avatar
Vip
Vip
Une preferoj zonen turistike te Gjinarit ne zonen e Shpati,Elbasan.Pylli me pisha ajri i fresket,hapsira para syve deri ne Adriatik,te bejne te magjepsesh.Nje perendim djelli ne muajin prill-shtator ne kete lartesi prej 1031 m mbi nivelin e detit,te mahnisinin krejtesisht.
--provojeni dhe do kenaqeni....

15 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Mar 19, 2009 3:48 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Une pelqej peqini aty afer ku kalon lumi shkumbin Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

16 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Mar 26, 2009 11:59 am

estilen

avatar
Vip
Vip
llogaraja shume e bukur,sepse per mua pylli me pisha eshte gjithmone vendi me ralaxues.Po keshtu dhe Divjaka,pamvarsisht se mungesa e kultures tone ne tersi e ka ndotur ambjentin ne plazhin e saj.

17 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Mar 26, 2009 2:08 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Peqini Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

18 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Thu Apr 09, 2009 9:11 pm

bimba

avatar
STaff
Vlora
Saranda
Kelcyra
Liqenet e Lures
Pogradeci

19 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Fri Jun 05, 2009 1:44 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
shengjini nuk eshte eq


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

20 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Fri Jun 05, 2009 9:11 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
saranda po shqiperia ka plot vende sh te bukura

21 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Sat Jun 06, 2009 8:51 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
permendi ato
une them berati


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

22 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Fri Jun 19, 2009 9:11 am

Kleaa

avatar
SARANDA

23 Re: Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? prej Fri Jun 19, 2009 11:50 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
edhe Spillej nuk eshte Keq


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi