Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Chat » Ēfare beni kur jeni te merzitu?

Ēfare beni kur jeni te merzitu?

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Fri Sep 18, 2009 7:50 am

zemra

avatar
Admin
Admin
un zakonisht qaj te shfyhem se kur jam e merzitur acarohem dhe kollaj....

2 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Fri Sep 18, 2009 12:24 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une bej vrima ne uje Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Fri Sep 18, 2009 5:05 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
mir bo tall lesht zemer

4 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 20, 2009 1:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
hap frigoriferin haj kot e kot Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

5 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 20, 2009 5:01 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
qaj aq shume derisa me pelcet koka
ose e kaloj ne heshtje

6 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 20, 2009 6:04 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
ja rri si po rri tani degjoj muzik SadSadSadSad

7 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 20, 2009 6:53 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
shkruaj ne ditare...

8 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 20, 2009 7:44 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
bej noi poezi Razz

9 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Mon Sep 21, 2009 9:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
asigje tani jom i merzitur ne kulm Sad


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

10 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Tue Sep 22, 2009 7:38 am

zemra

avatar
Admin
Admin
shpresoj te kaloi:( un dal nje xhiro ne daek von vetem ose dhe motren por mjafton qe tmos me flas njeri...........

11 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Sep 23, 2009 9:24 am

Mila

avatar
Special User
Special User
prish shum para Sad

12 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Sep 23, 2009 3:25 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
rri vetem

13 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Sep 23, 2009 9:01 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
luj online poker Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

14 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Sep 23, 2009 9:19 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
hmmmm ha thonjt

15 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sat Sep 26, 2009 10:27 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
hic menohem


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

16 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 27, 2009 2:33 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
degjoj muzik romantike te qetesohem

17 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sun Sep 27, 2009 8:12 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
luj dhe vetem luj online


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

18 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Mon Sep 28, 2009 6:51 am

Mila

avatar
Special User
Special User
un rri e bej gjoja se nuk jam merzit qe te mos te behet merak mami se shqetesohet shum kur merzitem

19 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Mon Sep 28, 2009 8:15 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une luaj me telefon kaj here


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

20 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Tue Sep 29, 2009 11:31 am

zemra

avatar
Admin
Admin
dal tmos rri ne shpi

21 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Thu Oct 08, 2009 7:42 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
asigjo merzitem ma shume


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

22 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Thu Oct 15, 2009 2:30 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
asgjeeeeeeeeeeeeeee

23 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Oct 21, 2009 7:47 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
vij ketu dhe shoh se si jan miqte e mi

24 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Sat Oct 24, 2009 9:20 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Luj poker ne int


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

25 Re: Ēfare beni kur jeni te merzitu? prej Wed Oct 28, 2009 9:05 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
rri Sad

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi