Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Te rejat e fundit » Lajmet e fundit/Gazetat » Filipine: 40 tė vdekur nga vėrshimet

Filipine: 40 tė vdekur nga vėrshimet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Filipine: 40 tė vdekur nga vėrshimet prej Sat Sep 26, 2009 11:45 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Zyrtarėt thanė se tė paktėn 40 njerėz e kanė humbur jetėn pasi stuhia tropikale Ketsana pėr 12 orė solli mbi 40 centimetra shi nė njė metėr katror nė kryeqytetin e Filipineve, Manila.


Njė zyrtar lokal tha se ujėrat e rrėmbyera dhe rrėshqitja e dheut kanė shkaktuar vdekjen e 35 njerėzve nė provincėn e afėrt Rizal, ndėrsa viktimat tjera janė regjistruar nė Manila.

Ekspertėt thanė se sasia e madhe e shiut e ka tejkaluar mesataren e shiut qė bie gjatė tėrė muajit shtator./rel/


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi