Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » nese i dashuri/a do ju tradhetonte si do ragonit? Do ua falshit? Po? Jo?

nese i dashuri/a do ju tradhetonte si do ragonit? Do ua falshit? Po? Jo?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

trandafilja_bardhe

avatar
Special User
Special User
Une per veten time sdo e falja kurr,edhe se njeher e kam falur Sad

Network

avatar
Web Master
Web Master
as une sbohet fjale fare Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
asiherrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr as qe behet llaf.jam cik e keqe vuaj vet por tradhetin se pranoj....

Network

avatar
Web Master
Web Master
une e vras ia pres floket ia boj kacurrel Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mila

avatar
Special User
Special User
po i pati floket kacurrela apo i drejton me pjaster hohooho
ambsolutisht jo le te me harroj kur te me tradhetoje dhe te njejten gje do bej edhe une

zemra

avatar
Admin
Admin
le tme harroj ska kthim pas fare

Network

avatar
Web Master
Web Master
varet nga rrethanat Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
do ta vdisja :p

Network

avatar
Web Master
Web Master
do i ngulja piruniin Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi