Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Te rejat e fundit » Lajmet e fundit/Gazetat » Peqin, vetėvritet me armė 22-vjeēarja

Peqin, vetėvritet me armė 22-vjeēarja

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Peqin, vetėvritet me armė 22-vjeēarja prej Sun Oct 11, 2009 8:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Njė 22-vjeēare i ka dhėnė fund jetės paraditen e sotme duke u vetėvrarė me armė zjarri. Ngjarja ka ndodhur nė fshatin Pėrparim tė qytetit tė Peqinit ku 22-vjeēarja Matilda Dallupi ėshtė vetėvrarė me armėn e tė vėllait. Menjėherė 22-vjeēarja ėshtė trasportuar nė spitalin e Peqinit por edhe pas ndihmės tė mjekėve ajo nuk ka mundur tė jetojė. Nuk dihen ende shkaqet e plota tė vetėvrasjes sė 22-vjeēares Matilda Dallupi por policia e cila ndodhet nė vendngjarje po bėn tė mundur zbardhjen e plotė tė ngjarjes. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

2 Re: Peqin, vetėvritet me armė 22-vjeēarja prej Wed Oct 21, 2009 8:02 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
SHUME KEQ.....rinia shqiptare nga depresioni i papunesise dhe i mungeses se prespektives,njekohesisht dhe nga zhgenjimi i ''lojrave erotike'' marrin vendime nga me extremet per jeten e tyre

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi