Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » "Shpresa ..."

"Shpresa ..."

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 "Shpresa ..." prej Sat Oct 31, 2009 2:20 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
Mė Lėr Tė Jetoj Mos Mė Bėj Tė Vuaj Kur Tė Mė Kesh Pranė Mė Fol Mos Mė Shiko Si Tė Huaj Qė Kur S'ta Dėgjoj Mė Zėrin Zemra Ime Nuk Rreh Mė Qė Kur Ne u Ndamė Shpirti Im Nuk Ėshtė Zgjuar, Po Fle Nuk Kam Mė Ndjenja Se Ti Mi Vrave Nuk e Di Se Ku Ndodhem Rroj Si e Vdekur Nė Mes Tė Gjallėve Por Shpresoj Akoma Se Mos ēdo Gjė Ndryshon Se e Di Qė Tė Dua Dhe Ti Me Dashuron...

2 Re: "Shpresa ..." prej Sat Oct 31, 2009 2:39 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
bukur zemer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: "Shpresa ..." prej Sun Nov 01, 2009 3:24 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
....Shpres vdes gjithmon e fundit....

4 Re: "Shpresa ..." prej Sun Nov 01, 2009 10:40 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Po po normal


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

5 Re: "Shpresa ..." prej Sun Nov 01, 2009 11:33 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

....Shpresa do te jetoj sa te jeton edhe njeriu...

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi