Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Muzike&Radio » Muzika shqiptare » hard core music baby

hard core music baby

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 hard core music baby prej Mon May 10, 2010 2:09 pm

paul_elstak


per ata qe duan ose degjojne musicen hard core ju pershendes te gjithve

https://www.youtube.com/watch?v=5Aji_WaZpIM

2 Re: hard core music baby prej Sat May 15, 2010 5:24 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
lol na sill naj song re qe ke knu vete Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: hard core music baby prej Sun Jun 27, 2010 7:03 pm

zemer_thyera


he mo ari nusen ne shpi e cfar kerkon ketu po keta qe sjan asigjo nuk ngopen asnjeher.....po te isha ne vendin tate do ta kisha mbajt si princesh po dhe ajo nuk ka faji qe merret me njerez si puna jote se ti sje fare ne nivellin e saj..ajo eshte nje yll i vertet....gjynaf qe gjithe ajo goce te rri me nje si puna jote po nejse....mua mos me shkruaj me e more vesh me ler te qet ARLI LAKO

4 Re: hard core music baby prej Wed Sep 08, 2010 9:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
te paska merzit shume Arlo mi Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi