Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Shkenca » Jeta rreth nesh » ''Perbindshat'' njerzore....

''Perbindshat'' njerzore....

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ''Perbindshat'' njerzore.... prej Wed Dec 01, 2010 9:49 pm

estilen

avatar
Vip
Vip

''Perbindshat'' njerzore....


Po, thote revista 'Forbes'.Ata ekzistojne midis nesh dhe me emra konkrete.Sipas kėsaj reviste, nuk ėshtė nevoja pėr fantazi tė madhe dhe pėr pėrbindėsha mitologjikė sepse krijesat mė tė frikshme gjenden mes nesh.Ja nje listim po sipas kesaj reviste

Glenn Beck
Komentator politik, drejtues televiziv e radiofonikKy demagog lajmesh kap shifra tė mėdha tė numrit tė shikuesve e tė dėgjuesve, ėshtė kthyer nė njė figurė provokative qė sipas revistės Forbes pėrdor si armė kryesore lotėt e krokodilit

Rod Blagojevich

Ish-senatori i IllinoisitSenatori i turpėruar dhe i pezulluar i Illinoisit bėn pjesė nė listėn e njerėzve mė tė frikshėm tė vitit. E tė frikshėm e bėn mungesa e frikės sė tij pėr t’u pėrzier nė afera tė tilla tė jashtėligjshme.

Bernie Madoff
Ish-kreu i NASDAQ, krijuesi i skemės “Ponzi”Ky e meriton tė jetė nė listėn e njerėzve mė tė frikshėm tė vitit, pasi nga kreu i bursės NASDAQ ai krijoi skemėn “Ponzi” qė konsiderohet tė jetė mashtrimi mė i madh nė historinė e “Wall Street”.


Michael Jackson
KėngėtarNuk ka shumė kohė qė Michael Jackson u nda nga jeta, por revista “Forbes” e ka pėrzgjedhur nė listėn e njerėzve mė tė frikshėm tė vitit pėr shkak tė hijes qė e ka rrethuar nė raport me akuzat pėr pedofili.


David Letterman
Moderator televiziv“David Letterman Show” ėshtė padyshim njė ndėr programet mė tė ndjekura televizive dhe David Letterman njė ndėr moderatorėt mė tė famshėm e me potencė nė SHBA. Por kėtė vit, ai fiton vendin e nderit nė listėn e njerėzve tė frikshėm pasi pranoi tė ketė pasur marrėdhėnie me disa punonjėse tė tij 20 e ca vjeēare.

Michael Moore
RegjisorNė filmin e tij tė lirė, provokatori liberal pėrpiqet tė tregojė nė ēdo mėnyrė tė mundshme se kapitalizmi ėshtė pėrbindėshi mė i frikshėm qė nė rrezikon. Nėse ėshtė kėshtu duhet t’i trembemi Moore qė fitoi nga filmi 185 milionė dollarė.

Roman Polanski
RegjisorNė shtator tė vitite kaluar u kėrkua ekstradimi i regjisorit pėr pedofili. Por, revista “Forbes” shkruan se nuk e di kush ėshtė mė i frikshėm; fakti qė ai i ka shpėtuar drejtėsisė pėr tre dekada apo fakti qė filmat e tij janė mė tė mbivlerėsuar se duhet.


Kanye West

KėngėtarKanye West mund tė mos jetė kėngėtari me kordat zanore mė me vlerė nė botė, por ka ditur tė bėhet i pasur. Por tė frikshėm e bėn zakoni i tij pėr tė sulmuar njerėzit, e veēanėrisht femrat nė momentin e ndarjeve tė ēmimeve.

2 Re: ''Perbindshat'' njerzore.... prej Wed Dec 01, 2010 10:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Lol Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi