Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Arkivi » Script » Admin,Oper ,Root dhe Superadmin

Admin,Oper ,Root dhe Superadmin

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1ok Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Sun Dec 12, 2010 8:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Per Cdo Shtim Apo Heqje Te Stafit Duhet Te Komentoni Ketu
Perse i Perket Kerkesave I Beni Gjithashtu Ketu Me Respe
kt Stafi I Peqini-t


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

2ok Re: Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Sun Dec 12, 2010 8:28 pm

edi_saranda@hotmail.com


Deshiroj Te Jem Pjese i Staffit tuaj Nuk Jam Keq ne Komanda ,Shpresoj Ta Merrni Ne Konsiderat Kerkesen Time Smile

3ok Re: Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Sun Dec 12, 2010 8:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Kismet Te Shohim I Here Ca Do Thojn Tjeret Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

4ok Re: Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Tue Dec 14, 2010 5:25 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Une them ta pranojme pa kushte, se duket flori ... santa


_________________
5ok Re: Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Wed Dec 15, 2010 4:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Lol Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

6ok Re: Admin,Oper ,Root dhe Superadmin prej Sun Oct 07, 2012 10:51 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
patjeter me edi po sje pa mo Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi