Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Te rejat e fundit » Lajmet e fundit/Gazetat » Vriten dhe digjen nė shtėpi

Vriten dhe digjen nė shtėpi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vriten dhe digjen nė shtėpi prej Fri Oct 26, 2012 9:44 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Njė ngjarje e rėndė tronditi rrethin e Mallakastrės, mėngjesin e sė premtes, pasi bashkėshortėt Myftari u gjetėn tė vrarė nė banesėn e tyre.

Enver dhe Hazbie Myftari, 55 dhe 54 vjeē, jetonin tė vetėm nė shtėpinė e tyre nė fshatin Belishovė.

Pasi u ekzekutuan nga pranė, rreth orėve tė natės, banesės sė tyre iu vu flaka, e cila pėrfshiu edhe njė lokal tė ndodhur pėrballė.

Sipas ekspertėve tė policisė, flakėt u vendosėn nga vrasėsi, nė njė pėrpjekje pėr tė fshehur gjurmėt e krimit.

Aktualisht ėshte duke u punuar pėr zbardhjen e pistave tė mundshme qė mund tė kenė ēuar nė kėtė vrasje tė dyfishtė dhe konfliktet e mundshme qė bashkėshortėt mund tė kenė [b]


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi