Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » Policet :D

Policet :D

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1ok Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:26 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Shefi i Policise


---
Djali i shefit kishte dy molle ne dore. i fshehu mollet dhe i tha nje polici aty prane.

- po e gjete sa molle kam ne dore do te ti jap qe te dyja.

-tre.-i tha polici.

- jo i tha djali nuk e gjete.

Takon nje polic tjeter dhe i ben te njejten pyetje. Edhe ky i jep pergjigje te gabuar. Me pas shkon tek i jati dhe i thote:

- o ba keta policat e tu jane shume budallenj, une i pyesja sa mollekisha dhe n.q.s e gjenin do jau jepja qe te dyja ata debilat nuk egjenin.

- po ti sa molle kishe i thote i jati.

2ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:27 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Dy police shkojne me pushinģme ne fshat. Rruges tu shku, gjejne njebari me dele edhe njeri nga policet i thote bariut: Nese te gjej sadele ke ma fal nje!?
- Mire- i thote bariu
Po mire - i thote polici - ke nje 100.
E drejte, merr delen dhe ik - ia kthen bariu.
Iken, iken, iken i del bariu perpara edhe i thote: Po e gjeta cfar pune beni ju, a ma jepni delen!?
Polici duke qeshur: Po provoje (policet ishin pa uniforma)
Ia kthen bariu: Ju jeni polic!
Po si e e kuptove? - e pyet polici

Sepse ne vend te deles keni marr qenin

3ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:27 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Nje dite gruaja e nje polici shkon ne maternitet sepse ishta gati telindte! Mbas shume vuajtjesh dhe dhimbjesh me ne fund arriti tu jeptejete dy binjakeve te mrekullueshem! Mbasi i pa qe ishin dy binjakefilloi te qante me te madhe!

Infermjeres i ben pershtypje dhe e pyet : "perse qani? Ju tani jeni nena e dy bebeve shume te bukur dhe te shendetshem."

-E di, thote Gruaja, por nuk e di se kush eshte babia i ketij te dytit!!!!!

4ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:27 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Tre shoke polica mbaruan sherbimin dhe njeri nga ata tha do shkojme per prostituta?
Ok thane te tjeret. Ne makine duke ecur shohin nje prostitute. Ai qe nget makinen thote sa do per person ti?

Ajo i pergjigjet 30 euro perpara dhe 50 euro mbrapa.

Polici qe qe ulur mbrapa nxjerr koken nga makinadhe thote ME FAL PO UNE PSE DO PAGUAJ ME SHUME

5ok Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:28 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
2 Kushurinj Dhe Polici


--
Ishin njehere dy kushurinj njeri kishte ferrari dhe tjetri biciklete.Nje dite takohen ne autosdrade dhe ky me ferrari ndalon per ta maremirepo bicikleten nuk kishte ku ta vinte dhe keshtu e lidhi prapa dhe eterhiqte dhe i tha kushuririt une do iki me ngadale kur te vem teshtepia jote bjeri ziles te ndaloj ok.
Ne rregull i tha tjetri.Duke ikur ne autostrade i afrohet paralel njeri me porshe dhe i thote abejme nje gare. Posi i thot dhe keshtu nisen gare dhe kalojne te policii pare i trafikut me shpejtesi shume te madhe.
Polici i shokuar shkon ne Rajon dhe u thote shokeve:KAM PARE E SKAMPARE PO NJE PORSHE DHE NJE FERRARI BENIN GARE KURSE NJE ME BICIKLETEPRAPA TYRE I BINTE ZILES QE TI PARAKALONTE.

6ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:28 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Polici Dhe Cokollata


--
Nje polic po hante cokollate po po hante shume diferent nga te tjeretdhe aty afer kalon nje djale i vogel dhe i thote: O xhaxhi polici popse po ha letren dhe jo cokollaten dhe polici ja kthen

Po pse budalla jam une te haje cokollaten une po haj letren se ka me shume vitamina si puna lekures te frutave.

BE SMART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:28 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Polici dhe Banania


--
Nje dite komandanti i policise shef nje polic qe po hante banane me gjithe lekure. Ai afrohet dhe e pyet.
-Pe po e ha me gjithe lekure? Pse nuk e zhvesh nga lekura?

Polici shume i kenaqur i pergjigjet

-Pse ta bej? Une e di se cfar ka brenda

8ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 4:29 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Shoferi dhe Polici


---
Nje shofer ndalon rruges per te marre nje polic qe priste ne buze terruges. Ne momentin qe ulet ne makine polici, shoferi ishte duke ndezurcigaren me ate cigare ndezesen e makines dhe pyet policin ku je dukeshkuar?
Shoferi e vendos ndezesen ne vend.
Polici e merr mbrapsht e ve perpara gojes dhe pergjigjet: -Ne Babrru!

9ok Re: Policet :D prej Mon Sep 16, 2013 5:37 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Shefi Dhe Polici Very Happy


Shefi dhe polici marrin urdher nga komisari qe te dergojne nje frigorifer ne shtepin e tij..nisen marrin adresen dhe kur arrijne hipin shkallet.ne katin e 8 komisari i thot policit==shiko sa kate kemi.?? mbas pak vjen dhe i thot ke 2 lajme 1 te mire dhe 1 te keq komisari pranon lajmin e mire dhe polici i thot se kemi dhe 1 kat per te bere kurse i keqi eshte se kemi gabuar pallat

hahhahahahaha Razz

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi