Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » A e Dini Se..... Kush eshte me debil se nje polic? .............................. (dy polica)

A e Dini Se..... Kush eshte me debil se nje polic? .............................. (dy polica)

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Wizard

avatar
Admin
Admin
Ai Qe Punon Pa Mend


--
Ishte nate dhe Nastradini shikon nje njeri qe kerkonte dicka afer nje shtylle elektrike, dhe i thote:-cfare kerkon?

Ai i pergjigjet :-kerkoj nje celes.

-A je i sigurte se te ka rene aty?-i thote Nastradini.

-Jo, me ka rene me tej, po aty nuk ka drite, dhe nuk mund te kerkoj!-pergjigjet i "urti".

Wizard

avatar
Admin
Admin
Taksisti


--
NJč udhčtar pčr tč shpejtuar kohčn vendos tč mar njč taksi dhe tč parčnqč shikon e ndalon, futet nč makine e i tregon adresčn ku do shkonte.
Nč njč moment heshtje pasagjeri i ulur mbrapa i bie mbi supe shoferitpčr ta pyetur pčr diēka...,pa pritur makina fillon tč bčj disa zig-zagedhe ndalon nč njč bordur trotuari..
Pasi kish ndaluar makina dhe ishin qetčsuar pak, i thot pasagjeri: Po ti ē'pate?????!!!!!!!!
Po ja , dita e pare qe punoj me taksi. Kam punuar njezet vjet me makine funerali

Wizard

avatar
Admin
Admin
E dini Pse Gomari Ben ioooo


--
Kur zoti krijoi gjithe kafshet u tha atyre te shikohen ne pasqyre dhe te japin mendimin e tyre nese u pelqen apo jo.
I erdhi rradha gomarit, dhe kur shikon veten i pakenaqur ben iiiiiiiiiiiiiiiiii.
Por zoti e keshillon te shikoj pak me poshte dhe gomari menjehere ben ooooooooooooooooo.

Wizard

avatar
Admin
Admin
Ferrari


--
Nje shqiptar kishte grumbulluar leke per te blere nje ferrari, i kishtegrumbulluar te gjitha dhe i mungonin vetem 5 leke dhe i thote nje burrio zotri a mundeni me mi llene 5 leke se me duhen me ble nje ferrari?
Zotria e shef dhe i thote "merri 10 leke dhe shko e blej dy"

Wizard

avatar
Admin
Admin
Ne Kerkim ushqimi


Nje gomar po kerkonte per te ngene,mirepo nuk po gjente bar. Kerko,kerko sharroi per te ngrene, kur rrugespa nje milingone dhe e pyet:

- A kishte bar andej nga erdhe ti?
- Uuu deri ne gju.- ia kthen milingona.
Shkon gomari i shkrete andej por nuk po gjente gje dhe tha me vete:
- Po kjo milingona me genjeu gje....

Wizard

avatar
Admin
Admin
Babai


--
Cuni pyet baben

Kush esht me larg Hena apo Nju Jorku?

Baba i pergjigjet

Or cun a e shef Nju Jorkun gje ketu?

Jo

Po hanen

Po

Atehere?

Wizard

avatar
Admin
Admin
Pleqte


--
Nje dite dy pleq po benin muhabet per tradhti,(plaku ka qene futbollist).
I thote plaka: A me ke tradhetuar ndonjehe o plak?
Vetem nje here o grua, me nje afrikane. Po ti? - i thote plaku:
Te kujtohet o plak kur rrije vetem ne stol, dhe me vone trajneri tefuste gjithmon......po kur shoket e skuadres nuk te pasonin dhe me voneta jepnin topin vetem ty......po kur te fershellente gjithestadiumi.......

Wizard

avatar
Admin
Admin
Ne Parajse


---
Nje njeri vdiq dhe shkoi ne parajse te takoj Zotin dhe e pyet:
O zot sa i ke ti 1miliard vjet?
1 minute - pergjigjet Zoti.
Po 1 miliard euro?
1 euro - pergjigjigjet zot.

Mire me jep 1 euro i thote ky njeriu.
Prit 1 minut - i thote zoti.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi