Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » Thjesht Zbavitese :)

Thjesht Zbavitese :)

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

51 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:33 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Syllambyllsi me te futme
.

-
Ishte 1 cun dhe 1 goce e po luanin syllambyllsi.
I pari u rras cuni e goca i tha:

- po me gjete do bejme seks , po nuk me gjete jam te dollapi....

52 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:33 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Miza Dhe Elefanti


--
Nje dite nje mize i thote nje elefanti:

-A bejme nje gare?
Po ia kthen elefanti.
Ne momentin qe u nisen fryn nje ere e forte, qe e perplas mizen per elefantit.

Elefanti i thote:
-Ne nuk e patem me te shtyuer.

53 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:34 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
AutoStop


--
Nje grua ne Itali po bente autostop pergjate nje rruge dhe aty per fat i ndal nje makine dhe e pyet se ku po shkon.

-Deri ne Milano zoteri-i pergjigjet kjo

_shume mire edhe une per andej jam drejtuar-thote shoferi

Gjate rruges i thote shoferi kesaj gruas.

-E cuditshme ti per kete jave je gruaja e trete shtatzane qe po e coj ne Milano!

-Ua-ithote kjo-po une nuk jam shtatezane mor zoteri!

-E di e di-I thote ky-por ne akoma nuk kemi arritur ne Milano!!!!!!

54 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:34 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Burrat Dhe Grate


--
Shoqeria e femrave...-Nje grua kalon gjithe naten jashte pa u kthyer ne shtepi

Te nesermen i thote te shoqit qe e ka kaluar naten tek nje shoqe!

I shoqi i ben telefon 10-te shoqeve me te ngushta qe ajo kishte, porasnjera nuk e konfirmon qe ajo e ka kaluar naten tek njera praj tyre....Shoqeria e meshkujve...-Nje burre kalon gjithe naten jashte pa u kthyer ne shtepi

Te nesermen i thote te shoqes qe e ka kaluar naten tek nje shok.

Gruaja per te konfirmuar i ben telefon 10 shokeve me te ngushte qe ai kishte

8te prej tyre e konfirmoj qe ai e ka kaluar naten tek ata edhe 2 prej tyre pretendojne qe eshte akoma aty

55 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:34 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Absurde


--
Dy rosa ne nje pellg me yje duke u lare,

Njera ja ben "kuak-kuak",

tjetra i thote, - Sa cudi edhe une ate do thoja
Dy krokodila ne nje pellg me uje

ja ben njeri "kuak-kuak"

i thote tjetri i habitur "A je trap apo ben vet keshtu bejne rosat"

56 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:34 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Gjelat


--
Pse gjelat nuk kan duar????Sepse pulat nuk kan gjoks

57 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:35 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Pleshti


--
Nje student ne mjeksi beri nje studim:I kputi njeren kemb nje pleshti edhe i tha- "kerce"

Dhe pleshti kerceu

Pastaj i keputi edhe nje kemb tjeter

Dhe i tha prap "kerce"

Dhe pleshti prap kerceu

Pastaj i hoqi edhe nje kemb tjeter edhe nje tjeter edhe kur i hoqi te fundit fare i tha "kerce"

Por kete here pleshti nuk kerceu meMORALI i Historise;

Ne qofte se i kepusim te gjitha kembet nje pleshti,
ai behet shurdh, edhe nuk degjon me kur i flasim

58 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:35 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Burri Dhe Qeni


--
Nje burre pyet nje shitese

-Eshte i sjellshem qeni juaj

Ajo i pergjigjet se me te sjellshem nuk ka

Ai i afrohet qenit edhe mundohet ta ferkoj, ne ate moment qeni i kercen siper edhe i kafshon krahun

Burri kthehet ne drejtim te shiteses edhe i thote i nevrikosur

"Pse me the qe qeni jot eshte i sjellshem"

Me falni zoteri po ky nuk eshte qeni im

59 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:35 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
MacjaNje vajze duke pare nje film ne kinema ndien nje dore qe e prek te gjuri. E habitur dhe e revoltuar pyet nje djale qe ishte afer saj:
-E kujt eshte kjo dore?

Djali i habitur nga kjo pyetje e papritur ia kthen:
-Nuk e di, po me mir lereni aty ku e gjetet.

60 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:35 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Gjeli Shqipetar.!


Nje italian mbante pula shume, por kishte vetem nje gjel. Gjeli spo ja dilte mban me gjith ato pula sa nje dite cofi dhe gjeli.

Vendosi italiani me ble nje gjel shqiptar. E blen gjelin dhe e fut ner pula.
Leshohet gjeli neper pula diten e pare. Te nesermen del italiani me pa gjelin, kur e shef te shtrim ne tok.
Eh - thot italiani - cofi edhe ky
Ja pret gjeli - Mas ban za se asht tu kaluar nji skifter e du me kap me .... edhe at.

61 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:36 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
operacioni Very Happy

Ishte nje njeri qe ishte semure dhe donte te behej operacion.U mblodhen te gjithe atje tek spitali dhe filloj operacioni.Mbas ca oresh doli doli doktorri nga salla operacionit dhe tha qe: Operacioni shkoi me sukses por pacienti vdiq.

62 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:36 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Mizat: Nje grup mizash po ushqeheshin me
mut.Nderkohe vjen nje mize tjeter dhe thote: -hajdeni ,hajdeni se po
vjell nje shoqja jone Njera nga mizat qe po ushqeheshin me mut thot;
-Boll mi ti se na e shpife nuk e shef qe po hajme ne ???

63 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:36 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Telefonon nje bjonde ne polici:- Me kane hyre ne makine, me kane vjedhur te gjitha, timonin, pedalet dhe leven e ndrimit te marshave, gjitha…..
Pas pese minutash merr perseri policine dhe i thote:- Ju kerkoj ndjese se kisha hipur ne vendin prapa

64 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:36 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Nje femi vete ne pazare, aty shefe nje police edhe e pyet xhaxhi sa eshte ora??
Polici i thot 7:55, femia i thot ne 8 fikse te me hashe mutin.
E ndjeke me vrape polici edhe femia u fute poshte nje tavoline.
Nje tregtar i thote policit cfare kerkoni.
Po nje femi me tha qe ne oren 8 te me ashe mutin, tregtari pa oren ishte 7......;58 edhe i thote policit po pse nxitone o burri dheut ke edhe 2 minuta kohe Razz

65 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:37 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Martohet nje xhaje rreth 60 vjec me 1 vajze
te re.Fillojne djemt e lagjes duke kenduar:mori xhaja nuse te re,dhe per
vete dhe per ne.Xhaja i degjoi,u merzit dhe filloi te kendonte:s'esht e
then,nuk eshte cudi qe te gjithe ju jeni femijet e mi......

66 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:37 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Shkon njeri ne elbasan dhe i thote shokut te ti nga elbasani,mora vesh se ju elbasanllinjt jeni pederasta,jo....or ti se e ke gabim,prit ti therras pak gruas.....O NAIM...

hahahahahaha

67 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:38 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Prezervativi Razz


Nje burre merr ne telefon doktorin dhe i thote
-doktor... ju lutem hajdeni shpejt se gruaja ime ka percjell poshte nje prezervativ..

ateher doktori shpejtohet ne zyren e tij per te marr te gjitha veglat e punes, kur telefoni bije perseri...
-mos u merzisni doktor se gjetem nje tjeter

68 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:38 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Bisedojnė dy shokė mes vete:A do tė ishim ende shokė nėse unė fle me gruan tėnde dhe ajo mbetet shtat zanė? Po sigurisht se atėherė bahemi baraz

69 Re: Thjesht Zbavitese :) prej Mon Sep 16, 2013 5:38 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė…Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident?
– Jo ..e ka fajin magjistari.
– Cili magjistar – Erdhi ne shkollė pėr shfaqja.
Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt.
– A maskarai… – Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi i......ku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė

hahauahuahauuhahua Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi