Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » humor

humor

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

51 Re: humor prej Tue Jun 05, 2007 2:16 pm

Besi


operator/e
operator/e
e kam kuptuar qe shakaja qe te kam bere eshte shume e madhe e kuptova qe e kam ekzagjeruar:shpresoj te me falesh:me dashuri natyra

52 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:12 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare ben nje nudist me celesat e makines pasi e ka mbyllur?

53 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:19 pm

Besi


operator/e
operator/e
e dini pse grate jane si qepet?sepse sa me shume i zhvesh aq me shume te bejne per te qare:D

54 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:21 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare ben nje qime ne koken e nje tullaci?monumentin e te reneve

55 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:24 pm

Besi


operator/e
operator/e
ne ashensor hyjne nje plake nje zjarrfikes babagjyshi i vitit te ri dhe nje grua inteligjente kur ashensori hapet plaka kishte vdekur kush eshte vrasesi?zjarrfiksi se babagjyshi dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne:D

56 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:33 pm

Besi


operator/e
operator/e
si mund ta kuptosh qe nje burre po mendon per te ardhmen?sepse merr dy kasa me birra ne vend qe te merrte nje:)

57 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:35 pm

Besi


operator/e
operator/e
pse burrat u qepen pas grave qe nuk kane ndermend ti martojne?per te njejtin motiv qe dhe qente ju qepen pas makinave qe nuk kane ndermend ti ngasin

58 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:37 pm

Besi


operator/e
operator/e
si e ka titullin libri me i vogel ne bote?ate qe dine burrat per grate:D

59 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:39 pm

Besi


operator/e
operator/e
sa burra duhen per te hequr nje llambe?pese nje qe e heq dhe kater te tjere qe e degjojne se sa u lodh per ta hequr

60 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:47 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje tip martohet me nje femer qe ka nje moter binjake identike si veten:pas nje viti shkojne ne gjyq per te bere divorcin:gjukatesi e pyet kete tipin se per cfare arsye do qe te ndahet:dhe ky i pergjigjet:shiko zoti gjukates shpesh vjen tek ne kunata ime dhe ngaqe ngjan me gruan time e ngaterroj dhe bej dashuri :gjukatesi:po duhet te kete ndonje ndryshim qe ti dallosh mos bej keshtu:po i thote ky per kete kam ardhur qe te ndahem:no:

61 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:48 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare ndryshimi ka midis grave dhe ligjeve?qe te parat nuk respektohen

62 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 12:59 pm

Besi


operator/e
operator/e
ne nje salle gjyqi avokati pyet nje vrasese:kush ishte gjeja e pare qe burri te tha ne mengjes kur u zgjua:ja kthen kjo:simona ku je?po vetem per kaq u nxehe dhe e vrave:po une e kam emrin barbara thote kjo

63 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 1:11 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje grua fiton ne lloto 1 milion euro e gezuar shkon terheq leket dhe niset te bleje nje makine kur arrin i thote shitesit dua makinen me te bukur qe keni e merr dhe kur shkon te paguaj i thote shitesi zonje ju jeni klientja e nje milionte e jona kshu qe makina eshte dhurate nga ana jone.e merr makinen kjo dhe iken me xhirime kur arrin ne shtepi gjen nje tufe me njerez perjashta i del perpara nje komshie dhe i thote behu e forte para pak minutash nje makine ka shtypur burrin tuaj dhe kjo thote ske ca te besh kur do do

64 Re: humor prej Wed Jun 06, 2007 1:18 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje burre ne prag te vdekjes i thote gruas tani qe jam per te vdekur mund te me tregosh ne me ke tradhtuar gruaja skuqet por nuk i pergjigjet burri prape te lutem me thuaj te verteten une per te vdekur jam gruaja e shqetesuar mire por po nuk vdiqe ti

65 Re: humor prej Thu Jun 07, 2007 12:36 pm

Besi


operator/e
operator/e
sa police duhen per te nderruar nje llambe?100 nje per ta nderruar dhe 99 qe te rrotullojne shtepine8)

66 Re: humor prej Thu Jun 07, 2007 1:02 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare i thote letra higjenike panines po e inatosur?takohemi kur te dalesh:D Very Happy

67 Re: humor prej Thu Jun 07, 2007 1:18 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje polic flet ne radio me komandatin e tij: do te kemi arritur ne komisariat:komandanti per ta korrigjuar i thote kemi arritur:ja kthen ky ku jeni se nuk ju shoh

68 Re: humor prej Thu Jun 07, 2007 3:56 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
dy cobane me dele pi rinin ne pyll dhe po bisedoni
cobani1-ha sa kujtime kame ketu ketu kame patur eksperiencen time te pare seksuale
cobani dy- me ke
cobani 1 me arianen e shikone atem pemem aty rine dhe mamaja e arianes
cobani 2- po nuk tha qe qe ti po beje seks
cobani 1-po tha
cobani dy-cfare tha
cobani 1 beeee beeee beeee
mamaja e arianes qe delija

69 Re: humor prej Fri Jun 08, 2007 5:08 pm

solena

avatar
Admin
Admin
<object><param></param><param></param></object>

70 Re: humor prej Fri Jun 08, 2007 5:17 pm

solena

avatar
Admin
Admin
height="350"><param></param><param></param>

71 Re: humor prej Fri Jun 08, 2007 5:23 pm

solena

avatar
Admin
Admin
<object><param></param><param></param></object>

72 Re: humor prej Fri Jun 08, 2007 6:56 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje burre dhe nje grua ishin duke punuar kalon njeri aty dhe i pershendet: tungjatjeta o burre e grua: ja kthen ky nuk jemi burre grua po nena e kesaj trime eshte vjehrra e nuses time :cfare jane keta te dy

73 Re: humor prej Fri Jun 08, 2007 7:41 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
moter e vella

74 Re: humor prej Sat Jun 09, 2007 9:56 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
<object><param>https://www.youtube.com/v/B_POuAuoBWY"></param><param name="wmode" value="transparent"></param></object>

75 Re: humor prej Sat Jun 09, 2007 10:01 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
<object><param>https://www.youtube.com/v/B_POuAuoBWY"></param><param name="wmode" value="transparent"></param></object>

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi