Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » humor

humor

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76 Re: humor prej Sat Jun 09, 2007 10:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
<object><param>https://www.youtube.com/v/iw1fqc4CVH8"></param><param name="wmode" value="transparent"></param></object>

77 Re: humor prej Sat Jun 09, 2007 10:25 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
<object><param>https://www.youtube.com/v/kt2FV4vhP6I"></param><param name="wmode" value="transparent"></param></object>

78 Re: humor prej Sat Jun 09, 2007 10:28 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif"></embed>

79 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 5:39 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare ndryshimi ka midis nje femre dhe nje korrese bari?

80 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 5:41 pm

Besi


operator/e
operator/e
gjejeni cfare ndryshimi ka midis nje zogu dhe fasuleve?

81 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 5:48 pm

Besi


operator/e
operator/e
e dini ndryshimin midis nje gruaje dhe nje pasqyre?

82 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 5:51 pm

Besi


operator/e
operator/e
cfare ndryshimi ka midis nje avokati dhe nje vampiri?

83 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 6:06 pm

Besi


operator/e
operator/e
mesuesja pierinos:me thuaj kush ishte ATILA?ja kthen pierino:ishte nje barbar:i thote mesuesja vetem kaq?pse i thote ky te duket pak?

84 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 6:12 pm

Besi


operator/e
operator/e
marko dhe ana jane dy te cmendur qe ne nje spital psiqatrik nje dite kishin dale xhiro nga pishina e spitalit: ana hidhet ne pishine per tu mbytur futet marko dhe e shpeton:e merr vesh drejtori i spitalit dhe shkon te takoje markon:vete e takon dhe i thote kam dy lajme per te dhene nje te mire dhe nje te keq:lajmi i mire eshte qe do te nxjerrim nga spitali se me ate veprim qe bere duket qe je permisuar ndersa lajmi i keq eshte qe anen e shpetove po ajo kishte varur veten ne dhomen e saj:ja kthen marko jo ate e vara une qe te thahej

85 Re: humor prej Sun Jun 10, 2007 6:19 pm

Besi


operator/e
operator/e
jane dy ishuj njeri vetem me gure dhe atje jeton nje burre kurse tek ishulli tjeter ka vetem arra kokosi dhe atje jetonte nje gorille pas pak kohesh kete burrin e mori uria dhe mendoi qe ti leshonte nje gure gorilles dhe kjo do tja kthente me arra kokosi keshtu beri i hedh nje gur po me ate vrau gorillen

86 Re: humor prej Mon Jun 11, 2007 12:43 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje burre kthehet ne oren 3 te mengjesit tape fare hyn ne dhomen e gjumit dhe hedh kembet mbi kembet e gruas dhe po i numeronte 1 2 3 4 5 6 o thote qenkan 6 kembe dhe ngrihet nga krevati per ti numeruar me mire dhe fillon 1 2 3 4 ah thote ok qenkemi vetem ne te dy

87 Re: humor prej Mon Jun 11, 2007 1:04 pm

Besi


operator/e
operator/e
eshte e mundur qe toka eshte ferri i nje planeti tjeter

88 Re: humor prej Mon Jun 11, 2007 1:19 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje tifoz po ndiqte ndeshjen ne stadium dhe afer ti ishte ulur njeri qe po thoshte me ze te ulet 20 mije tifoz 22 futbolliste 1 arbiter 2 anesore e shikon me habi po nuk i thote gje prape ky 20 mije tifoze 22 futbolliste 1 arbiter 2 anesore e degjon ky nuk ju durua dhe e pyet pse thua gjithmone keshtu?ja kthen ky po 20 mije tifoze 22 futbolliste 1 arbiter dhe 2 anesore tek mua e gjeti zogu te bente glasen

89 Re: humor prej Sun Jun 17, 2007 1:21 pm

Besi


operator/e
operator/e
pse gjirokastritet i varrosin njerezit me koke jashte?qe te kursejne leket e fotografise

90 Re: humor prej Mon Jun 18, 2007 12:56 pm

Besi


operator/e
operator/e
nuk di si ta them po kam shume deshire ta bej me ty te lutem e di qe e ben mire te lutem do jete shume bukur ta bejme bashke..............pemen e vitit te ri

91 Re: humor prej Mon Jun 18, 2007 1:08 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje dite te diele burri ishte ulur ne divan dhe po lexonte gazeten gruaja po bente punet e shtepise dhe ishte dhe djali i vogel qe po luante e shikon ky gruan dhe i shkoi mendja per te bere dashuri por ishte djali e therret dhe i thote:te keqen babi merri keto leket shko ha ndonje akullore dhe luaj pak po para se te dalesh i thuaj mamit qe me tha babi te bej gati makinen e shkrimit:shkon ky dhe i thote:e mendon gruaja cma ka ngene ky dhe vazhdon punet:kthehet djali po gruaja i kishte mbaruar punet e shikon dhe i thote te keqen mami pse erdhe:po luajta hengra dhe akullore dhe skisha ca te beja me ja kthen djali:i thote kjo te jape mami ca leke te tjera dhe dil ha ndonje gje tjeter po kur te dalesh i thuaj babit qe makina e shkrimit eshte gati:shkon ky dhe i thote Surprised ba o ba me tha mami qe makina e shkrimit eshte gati :ja kthen babi i thuaj sateme se babi e shkruajti me dore:bom:

92 Re: humor prej Thu Mar 19, 2009 4:25 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
C'ndyshim ka midis gruas dhe ores se murit,ora e murit dhe mund te ndaloj,kurse gruaja jo.
Vitin e pare te marteses flet burri degjon gruaja,vitin e dyte flete gruaja degjon burri,vitin e trete flasin te dy degjojne komshinjte........


Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

93 Re: humor prej Wed Apr 01, 2009 5:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
hahahahahahahahahahahahahaha


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

94 Re: humor prej Wed Apr 01, 2009 8:32 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
___________Burrat dhe Grate_______

Sa periudha ka ne jeten e gruas_? 6 periudha 1-femijeri 2-vajzeri 3-grue e re 4-grua e re 5-grua e re 6-grua e re
'
A mund ta be nje grua burrin e saj milioner...? Po,ne se e ka burrin miliarder
'
Cila eshte ngjashmeria midis gruas dhe mikroskopit..? Se te dy e bejne qimen tra
'
Cili eshte ndryshimi midis gruas dhe mikroskopit..? Mikroskopi e zmadhon dhe e zbulon objektin,gruaja e zvoglon dhe e fsheh ate,kur tradheton

95 Re: humor prej Wed Apr 01, 2009 8:59 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
_Burri i zoti eshte ai qe mundohet te fitoj aq sa i harxhon gruaja,ndersa grua e zonja eshte ajo qe arrin te gjej nje burre te tille.
-Nje burre i martuar rron me shume se nje burre beqar,por e kerkon vdekjen me shpejt se sa beqari
_Nje djale pyet te atin;- baba sa kushton nje martese.? Babai qete qete iu pergjigj;-nuk e di se ende vazhdoj te paguaj...
_Te githe hidhen e thone se do ndreqin boten,por asnje nuk ndreq vehten.

96 Re: humor prej Thu Apr 02, 2009 11:43 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
kjo po


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

97 Re: humor prej Fri Apr 03, 2009 5:53 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
KAMUFLAZHI
Ne nje stervitje shume te rendesishme ushtarake, nje ushtar i maskuar si peme ngrihet duke bertitur me te madhe. Ofeceri i shkon i nxehur dhe i bertet ushtarit:
-Cna bere, na zbulove te gjitheve, po te kishim qene ne lufte do na kishin vrare.
-Oficer,- thote ushtari- isha i detyruar ta beja.
-C'do lloj shkaku se justifikon ate qe bere- ja pret oficeri.
-Kur isha i maskuar si peme,- thote ushtari- me kaloi gjarpri ne pantallona dhe durova, po ashtu me leshuan disa gelasa ne koke pellumbat dhe prap durova. Ama kur me hyne dy ketra poshte pantallonave, dhe i tha ketri ketrit nje kokerr ta hame ketu dhe nje ta marim me vete sdurova me. <

98 Re: humor prej Fri Apr 03, 2009 5:59 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Ne zyren e punes.
.

Nje i papune, paraqitet ne zyren punedhenese.
- Profesioni? E pyet zyrtari.
- Gjuetar elefantesh ne Tropoje.
- Por, ne Tropoje nuk ka elefante.
- Po prandaj jam I papune

99 Re: humor prej Fri Apr 03, 2009 6:11 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
kush nxiton fiton
.
Nje zonje e vjeter 75-vjecare e vetmuar vendos nje dite se kish ardhur koha te martohej. Dhe nxjerr nje njoftim ne nje gazte lokale: “Kerkoj burre dhe rendit kerkesat e saj° Duhet te jete pak a shume ne moshen time, nuk duhet te me rrahe, nuk duhet te me vije nga prapa,dhe duhet te kete akoma nje prezantim te mire ne shtrat. Te gjithe pretendentet do te provohen personalisht!”
Diten e dyte te njoftimit, zonja e vjeter degjoi te bjere zilja. E ekzaltuar nga kurioziteti shkon per ta hapur deren, i shfaqet nje zoteri i ulur ne nje karrike me rrota. Burri ishte pa kembe e pa duar.
Ajo e pa me sarkazem:
“Uaaaaa u habit zonja e vjeter dhe i tha?! Shiko ti nuk ke kembe!
Burri i vjeter iu pergjigj: “Domethene nuk kam mundesi te te vij pas!”
“Por nuk ke as krahe!”
“Domethene nuk mund te te rrah!”
Zonja e vjeter ngriti syte nga qielli dhe e fiksoi ne sy me nje shikim te thelle:
“Po ne shtrat si je?”
Dhe zoteria: “I rashe ziles apo jo?” kuptohet se me cfare i rashe,besoj se kushtet ti plotesoj zonje........

100 Re: humor prej Fri Apr 03, 2009 6:17 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
.
.
Perendia dhe i varferi
.
Nje i varfer ngjitet maje nje mali dhe i lutet perendise:
- O perendi, me thuaj, c'eshte per ty nje minute?
- Nje perjetesi! - i pergjigjet perendia.
- Po nje para? - e pyet prape i varferi.
- Nje milion! - pergjigjet perendia.
- Atehere te lutem, o perendi, me jep nje para, se jam i varfer.
- Prit nje minute...ja pret perendija

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi