Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Life Style » Noizy: Si e pėrdori “Miss Durrėsi” lidhjen dhe emrin tim pėr pėrfitime

Noizy: Si e pėrdori “Miss Durrėsi” lidhjen dhe emrin tim pėr pėrfitime

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Wizard

avatar
Admin
Admin


Ėshtė njė nga reperat mė tė kėrkuar tė momentit, dhe natyrisht qė gjatė kėtyre viteve tė karrierės sė tij ėshtė komentuar pėr lidhjet me femra tė ndryshme, disa prej tyre tė njohura. Gjithsesi, ka njė jetė intensive me koncerte dhe nė lėvizje, qė nuk e favorizojnė pėr lidhje tė qėndrueshme. “Kam koncerte nė ēdo orė”, thotė Noizy, “kėshtu qė merret vetė me mend jeta qė bėj unė”.

Por ē’po ndodh me “Miss Durrėsin”, Daniela Pajazitin, miqėsia me tė cilėn u komentua nė media si njė histori qė tashmė e ka kaluar provėn e stabilitetit pas njė viti? Nė fakt, reperi Noizy asnjėherė nuk ka folur vetė pėr kėtė histori, dhe ajo qė e ka deklaruar lidhjen e saj nė faqet e shtypit rozė, ka qenė pikėrisht Daniela.

Ai flet pėr herė tė parė pėr gazetėn “Panorama Plus” rreth kėsaj historie, duke deklaruar: “Lidhja e pėrfolur me ‘Miss Durrėsin’ nuk ka ekzistuar, dhe me sa kuptova, e gjitha ishte njė trillim i saj pėr pėrfitime dhe interes. Madje, tashmė nuk e kam mė as shoqe Danielėn”, ka pohuar ai. Nė muajin qershor, “Panorama Plus” botoi fotot e Noizy-t me miss-in nė pishina, tė realizuara pėr 18-vjetorin e saj.

Fotot i hodhi nė profilin e saj nė facebook vetė miss-i pėr pak minuta dhe mė pas i hoqi. Ato u komentuan mė pas si foto provokuese dhe qė do tė tėrhiqnin vėmendjen e publikut. Menjėherė pas zhurmės sė tyre, Daniela foli nė media pėr lidhjen e saj me Noizy-n, duke u shprehur se po jetonte njė histori pasiononte me tė dhe se ai ėshtė shumė i veēantė si mashkull.

Ndėr tė tjera, ajo prezantoi njė tjetėr Noizy pėr sytė e publikut, duke e pėrshkruar si djalė tė ėmbėl dhe qė dinte tė falte shumė dashuri. Pyetjeve skeptike pėr stabilitetin mes tyre, ajo u ėshtė pėrgjigjur se, nė fakt po ndodhte krejt e kundėrta, pasi ndihej vėrtet mirė me Noizy-n qė deri tani ishte komentuar si “djali i keq”.

Mė pas nuk u botua asnjė shkrim pėr ta, dhe asnjė foto tjetėr, ku tė shfaqeshin tė dy me pushime diku, gjė qė na bėri edhe ne tė dyshojmė pėr vazhdimėsinė e lidhjes sė tyre. Le tė shohim se cili do tė jetė reagimi i Danielės, pas kėsaj deklarate tė Noizy-t.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi