Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » I pastrehi gjen ēantėn me 42 mijė dollarė, e dorėzon nė polici

I pastrehi gjen ēantėn me 42 mijė dollarė, e dorėzon nė polici

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Wizard

avatar
Admin
Admin


Publikuar: 16.09.2013 - 18:54
Njė i pastrehė nė Boston tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės ka gjetur njė ēantė me 42 mijė dollarė brenda… dhe e ka dorėzuar nė polici.

Pėrveē shumės sė parave, nė ēantė kishte edhe pasaportė e dokumente personale qė i pėrkisnin njė shtetasi kinez.

Policia e Bostonit ka bėrė tė ditur pėr ‘The Boston Herald’ se burri qė kreu kėtė gjest tė rrallė jeton nė njė qendėr pėr tė pastrehėt, transmeton TCH.

Ēanta me shumėn e parave dhe dokumentat e ndryshme i ėshtė kthyer pronarit.( Nė foto: Paratė dhe pasaporta kineze tė dorėzuara nė polici nga burri i pastrehė)

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi