Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Shoqeria

Shoqeria

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shoqeria prej Mon May 07, 2007 5:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Tregoni pak per shoqerine e sotme ne shqiperi?Edituar pėr herė tė fundit nga Albanian nė Thu Feb 28, 2008 2:44 pm, edituar 1 herė gjithsej

2 Re: Shoqeria prej Tue Jan 29, 2008 4:18 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Me dėshirė dua tė mėsoj nga ju,pasi nuk e njoh,kam dėshirė tė e njoh,jam nga Kosova.

3 Re: Shoqeria prej Fri Feb 08, 2008 5:34 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
albanian shoku shume e veshtire te gjesh shoke ne ditet e sotme sot soqerin e shikoin nga ana e interesit ky eshte mendimi im une shok shok tre kame dhe i kame shok per te mira dhe per te qeqia sa per ne chate kame shoqeri te mire pastajue jane dhe disa plera qe hyne per te treguar budallekun e tyre tek chatistat

4 Re: Shoqeria prej Wed May 28, 2008 8:00 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
megjithatė shoqėri ka ende,dhe shoqeria e mirė ėshtė thesar.

5 Re: Shoqeria prej Fri Jun 06, 2008 8:11 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
humbet fare

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi