Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » Shpėton pasi vrasėsit i sosen plumbat nė revole

Shpėton pasi vrasėsit i sosen plumbat nė revole

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Wizard

avatar
Admin
Admin
hahahaah sa e cuditshme...!!!Publikuar: 14.09.2013 - 12:43
Fogia, 14 shtator – Kamerat e vendosura nė rrugė nė qytetin italian Fogia, nė jug tė Italisė, kanė regjistruar fatin nė fatkeqėsi tė njė shitėsi tė automjeteve, Michele di Bari(31), tė cilin bashkėqytetari i tij, Michele Moreli (24), i njohur mė parė pėr policinė, e ndiqte nėpėr rrugė tė qytetit me pistoletė nė dorė me qėllim pėr ta vrarė. Nė njė moment, pasi ishte plagosur nė kėmbė, di Bari u rrėzua, kurse Moreli iu afrua nė rreth 2 metra pėr ta vrarė, mirėpo revolja kishte mbetur pa plumba dhe vrasja mbeti vetėm nė tentativė. Ngjarja ka ndodhur nė territorin e mafisė lokale, e njohur si Sacra Corona Unia, por policia beson se nuk bėhet fjalė pėr pėrleshje mafioze, por pėr hakmarrje personale lidhur me shitjen e automjetit, drogėn apo rivalitetin rreth territorit. Pasi qė tė dy ata refuzojnė tė flasin, motivi i vėrtetė ende nuk dihet.

“Di Bari vėrtetė mund ta konsiderojė veten njeri me fat tė madh. Incizimi tregon qartė se sa pak ka munguar qė ai tashti tė ishte i vdekur”, tha Mickele Pucci, shef i njėsisė policore tė qytetit Fogia qė patrullon me motoēikleta.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi