Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » Brazil, 74-vjeēari martohet me njė dhi

Brazil, 74-vjeēari martohet me njė dhi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Brazil, 74-vjeēari martohet me njė dhi prej Tue Sep 17, 2013 2:06 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin


Publikuar: 13.09.2013 - 18:10
Sao Paulo, 13 shtator - Njė 74-vjeēar nga Sao Paulo nė Brazil pritet tė martohet me dhinė e tij tė dashur Carmelita. Ceremonia ėshtė planifikuar tė zhvillohet mesnatėn e 13 tetorit nė Kishėn e Djallit. Ēifti i veēantė do tė kurorėzohet nga njė prift qė i pėrket njė sekti satanik.

I moshuari Aparecido Castaldo ka qenė katėr herė i martuar dhe ėshtė baba i tetė fėmijėve. Prej disa vitesh ka mbetur i ve dhe ka vendosur t’ia kushtojė tė gjithė vėmendjen e tij dhisė Carmelita.

“Kur dikush mė thotė se ėshtė diēka e keqe, u them se dhia nuk flet, nuk kėrkon para pėr tė bėrė shoping dhe nuk mbetet shtatzėnė”, deklaroi ai, transmeton BW.

Lidhur me marrėdhėnien intime qė do tė ketė ēifti i ēuditshėm, 74-vjeēari siguroi se do tė ketė vetėm njė raport sentimental me kafshėn dhe asgjė mė shumė.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi