Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » IRC.ALBANIAIRC.COM » Stafi Oper,admin,Root » Stafi Oper

Stafi Oper

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1ok Stafi Oper prej Tue Sep 17, 2013 2:27 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Per Momentin Staff Perbehet Nga Keta Opera

OPER  Avokati

OPER  Mbreti

OPER  Renato

OPER  Th3-Scor3ADMN  Rean

ADMN  tHe_beSt [Teddy]

ADMN  HackeD [Software]
ROOT AlbaniaIRC

ROOT DJ-ERIOSTI

ROOT BrUnE

ROOT DarKsouLEdituar pėr herė tė fundit nga Wizard nė Sun Sep 22, 2013 11:27 am, edituar 2 herė gjithsej

2ok Re: Stafi Oper prej Sat Sep 21, 2013 9:23 pm

Albaniairc


Bukur fare stafi,,, jam dakort dhe une me ket staff Very Happy

3ok Re: Stafi Oper prej Sun Sep 22, 2013 11:26 am

Wizard

avatar
Admin
Admin
edit....

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi