Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Te rejat e fundit » Lajmet e fundit/Gazetat » Durrės, tė shtėna drejt autobusit, plagoset shoferi

Durrės, tė shtėna drejt autobusit, plagoset shoferi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mėngjesi i sė mėrkurės ka nisur me breshėri plumbash tė derdhura mbi njė autobus punonėtoresh nė qytetin e Durrėsit.

Drejtuesi 46-vjeēar i autobusit me targa AA 134 DS, Albert Gjeēi nga Durrėsi ka mbetur i plagosur rėndė, ndėrsa nuk janė regjistruar dėme tė tjera nė njerėz. Nė vendngjarje mėsohet se njė person ende i paidentifikuar qė lėvizte me motor dhe me fytyrė tė mbuluar nga kaska ka qėlluar me breshėri automatiku drejt autobusit qė po transportonte punėtoret e nje fabrike kepucesh.

Ngjarja ndodhi rreth orės 07:00 nė rrugėn e re tek zona e ish-Kėnetės nė Durrės. I plagosuri ėshtė dėrguar nė spitalin e Durrėsit ku i ėshtė nėnshtruar njė ndėrhyrjeje kirurgjikale dhe ende ndodhet nė rrezik pėr jetėn.

Grupi hetimor qė ka mbėrritur nė vendin e ngjarjes ka kryer veprimet e para dhe po punon pėr identifikimin e autorit dhe zbardhjen e motiveve tė ngjarjes, duke nisur hetimin nga konfliktet e mundshme tė tė plagosurit me persona tė tjerė. Ne autobus ka mbetur e gervishtur edhe nje grua, ndersa te gjitha punonjeset kane pesuar tronditje te forte nga situata e kaluar.


/ Top Channel


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Wizard

avatar
Admin
Admin
ca ka fillu bohet kshu mer papapapa

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi