Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Show Biz » Xhirimet e “Fast And Furious 7”

Xhirimet e “Fast And Furious 7”

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Xhirimet e “Fast And Furious 7” prej Sat Sep 21, 2013 11:00 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Saga “Fast And Furious” duket se nuk do tė pėrfundojė kurrė. Vin Diesel dhe Paul Walker, tė cilėt interpretojnė Dominic Toretto dhe Brian O’Conner, janė fotografuar duke xhiruar skenat e pjesės sė shtatė tė filmit nė Atlanta tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.

Sė bashku me ta, gjatė xhirimit tė njė skene funerali, ishte edhe Chris ‘Ludacris’ Bridges.Pas rikthimit tė Michelle Rodriguez nė filmin e gjashtė, personazhi i sė cilės Letty mendohej se kishte vdekur nė filmin e katėrt, nė ‘Fast And Furious 7’ do tė interpretojė edhe Sean Boswell, i cili ishte protagonist nė ‘The Fast And The Furious: Tokyo Drift’.

Jason Statham do tė jetė e reja mė e pritur e sagės, pjesa e shtatė e sė cilės do tė xhirohet jo vetėm nė Amerikė, por edhe nė Tokio e Dubai.

Ndėrkohė, Vin Diesel ka konfirmuar se do tė ketė ‘Fast And Furious’ 8 dhe 9 nė vitet e ardhshme.


/ Top Channel


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi