Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Kerkesa & Ankesa&Njoftime&Mendime » Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com

Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1!! Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com prej Sat Sep 21, 2013 2:41 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
3* Now talking in #Opers
03* Topic is '1210<11>12<11>12<11>12<11>12<11> 12Regjistrohuni ne 4Forumin 13http://rinia.forums.fm/1210<11>12<11>12<11>12<11>12<11>'
03* Set by DJ-ERIOSTI on Sat Sep 21 10:55:25
05-Opers- [#Opers] 13Nuk duhet te behet asnje kill, pasi nuk kemi shume usera. 4Kill/Akill/Gline vetem ne raste te jashtezakonshme. 2Perdorni BAN/KICKBAN
03* BrUnE (Queen@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com) has joined #Opers
wizard> #Ndihme #Stafi
wizard> o njerez
wizard> Smile
CaPTIoSuS> wizard mos tejkalo kompetencat
wizard> CaPTIoSuS ne ckuptim
CaPTIoSuS> nga sherbimet
CaPTIoSuS> (15:36:08) -ChanServ- Access level for wizard on #sherbimet changed to 5.
CaPTIoSuS> (15:35:59) -ChanServ- Cuni deleted from #Sherbimet access list.


(1-. Hekje Acc  foudner pa pyt as1)


wizard> CaPTIoSuS
wizard> ket se kuptova un
wizard> per ca e bere
CaPTIoSuS> je oper
CaPTIoSuS> duhet tkesh acc level 5 te sherbimet
CaPTIoSuS> sa per sop-at skan pse tken vop te sherbimet

(Nderkoh sop te #Sherbimet ishte Cuni Dhe un ja hoqa e shtova vop)

wizard> lol nuk esht cudi
wizard> qe nje sop te kaloj oper
CaPTIoSuS> mos i ngatarroni stafet me njeri tjetrin
wizard> apo jo ?
CaPTIoSuS> jo sesht cudi
CaPTIoSuS> esht gje e mir
CaPTIoSuS> por pa kalu oper ska pse tket acc te sherbimet
CaPTIoSuS> (15:38:59) -ChanServ- Information for channel #sherbimet:
CaPTIoSuS> (15:39:00) -ChanServ-         Founder: wizard
wizard> po
CaPTIoSuS> kush tka kalu founder ty iher?
wizard> klodi
CaPTIoSuS> ka bo shumg abim
CaPTIoSuS> gabim
wizard> lol pse ?
wizard> loooooool
wizard> sa shpejt e more mer
wizard> ncncnc
CaPTIoSuS> ore smplas shum mu
CaPTIoSuS> si un si dj-eriosti si albaniairc si brune
CaPTIoSuS> jemi te kater isoj
CaPTIoSuS> po ju skeni pse tkeni gjo founder ndur
CaPTIoSuS> pervec #Shqiperia
wizard> lol
wizard> mere dhe ndihme & Stafi
CaPTIoSuS> jo skam ce du
CaPTIoSuS> ato i ke ti
wizard> vk do sbres nga founderi
wizard> meqe do ti
wizard> maje ti komplet founder server
CaPTIoSuS> ore je nterezi ti?
wizard> te kaloj si isha
CaPTIoSuS> ti qeke gomar ere
wizard> hahaha
CaPTIoSuS> un isha ai qe tshtoj founder
CaPTIoSuS> ti mben pordh kot mkot
CaPTIoSuS> un po mundohem me mbajt rregull
CaPTIoSuS> jo me te heq ty accesset

(2 - CaPTIoSuS> un isha ai qe tshtoj founder --- founder nuk ta mora me zor .po gjithsesi sme vendose ti po gjith stafi.!)

wizard> po ca rregulli po ma pra
wizard> me me hek nga founder sherbimet
CaPTIoSuS> cdo ti ke sherbimet founder
wizard> po mir mer
CaPTIoSuS> po kush je ti iher
CaPTIoSuS> i cop operi je
wizard> lol
CaPTIoSuS> dhe founder kaq
wizard> lash net admin kalova founder
wizard> me deshiren time
CaPTIoSuS> puna jote
wizard> lol
wizard> po mir tboj 1 pytje un ty
CaPTIoSuS> po sherbimet ktu i takon albaniairc
wizard> po mir tboj 1 pytje un ty
CaPTIoSuS> boje re qef tkesh
wizard> ti vetem i mer vendimet ca duhet me u ba ktu ???
wizard> qe me heq nga foudner
wizard> founder
wizard> ?
CaPTIoSuS> founder nga #Shqiperia sta ka lujt njeri
CaPTIoSuS> nga #sherbimet ta hoqa un se nuk esht per ty
CaPTIoSuS> nqs ke kundershtim fol me albaniairc
CaPTIoSuS> ose me DJ-ERIOSTI ose me BrUnE
CaPTIoSuS> kta jan root

3-Nderkohe qe un nga te siper permendur root u shtova

wizard> CaPTIoSuS albaniairc me shtoi mer
wizard> CaPTIoSuS albaniairc me shtoi mer
wizard> ncncncnc
CaPTIoSuS> po do e rimendoj prap ai
CaPTIoSuS> pastaj jemi 4 root ktu, jo 1 apo 2
wizard> po pra
wizard> 3 root
wizard> ran dakort
wizard> qe te isha un founder ne gjith srv
CaPTIoSuS> un skam pa gjo
wizard> lol
wizard> BrUnE
wizard> DJ-ERIOSTI
wizard> folni mer
CaPTIoSuS> mu sme ka lajmeru njeri
CaPTIoSuS> vet e keni fajin qe nuk lajmeroni
wizard> BrUnE
wizard> BrUnE
wizard> DJ-ERIOSTI
wizard> DJ-ERIOSTI
wizard> flisni mer
wizard> a jeni ktu ?
wizard> BrUnE
BrUnE> captiosus
wizard> jo mer oper root
wizard> mbaje ti founder
CaPTIoSuS> or ti cun
CaPTIoSuS> ha shqip ti?
CaPTIoSuS> ska lidhje sherbimet me #Shqiperia
CaPTIoSuS> nuk esht si dhom qe i ndryshohen 20 her founderat
wizard> po mir mer ti pse me hoqe
wizard> tkishe fol iher me roo-t
wizard> e tjer
wizard> ene kishit vendos
wizard> pse duhet te vendosje veten tende
wizard> ??
CaPTIoSuS> (15:47:44) -ChanServ- Founder of #Sherbimet changed to Albaniairc.
CaPTIoSuS> je ok tani?
CaPTIoSuS> po ti founder te #sherbimet ske per tpas

4- Nje Root qe ben presion looool Smile

wizard> lool
CaPTIoSuS> shif stafin tat se i bone tgjith sopa
wizard> CaPTIoSuS ku do me dal mer
wizard> a sje dakort me qen un founder mer
03* wizard is now known as mIRC
03* CaPTIoSuS is now known as DarKSouL
DarKSouL> as me i ven
DarKSouL> thjesht maj venin tat
DarKSouL> mos kalo nvende qe ste takojn
DarKSouL> dhe te tregosh 1 an tate
DarKSouL> se bashk e kemi kalu i debat
mIRC> cin debat
mIRC> se spo mbi ndermen
DarKSouL> do tet bjer po ho
DarKSouL> po tvjen mir kur se kujton
DarKSouL> qe bone iher drop nick
DarKSouL> ike me gjith _ina_ pastaj

5- Nderkohe ky mhb nuk kishte lidhje fare ne kte mes... DarKSouL me paska inat me sa kuptohet

mIRC> edhe ?
mIRC> DarKSouL un isha me serv te DJ-ERIOSTI
mIRC> isha root kur u bashkun
mIRC> dhe u ndan srv
mIRC> dhe fillova me hy prap
mIRC> tani a sje dakort qe kam mar un founder
DarKSouL> ore boj ca te dush
mIRC> mere mer ropt
DarKSouL> se punet e chatit se vras shum menjen
DarKSouL> thjesht sillu si njeri lal
DarKSouL> se tkemi respektu tgjith
DarKSouL> tkemi besu dhe founderin e #Shqiperia
mIRC> kush po te sillet keq ty iher mer ????
mIRC> ?
DarKSouL> jo re
DarKSouL> as nuk e du
DarKSouL> thjesht mos trego cinikun
DarKSouL> me mpermen mu pse mora un founder e #sherbimet etj etj
DarKSouL> un skom nevoj me qen founder ne asnji ven ktu perderisa kam root
mIRC> po pse i mer vendimet vetem mer
mIRC> pse me hoqe founder pa u fol iher me kejt root
mIRC> ?
mIRC> albaniairc me dha founder ti ja kalove albaniairc prap
DarKSouL> se osht gabim

Gabim ?? se kuptoj...

mIRC> pse sdinte ai me e mar vet apo sdinte cin te linte
DarKSouL> ku e ke pa ti qe founder i #Shqiperia tket dhe te #sherbimet ?
DarKSouL> ai 1 her nvit futet, un futem per dit
DarKSouL> dhe shikoje car pergjigje ka me tdhon kur tfutet prap per punen e founderit qe bo kaq zhurm ti
DarKSouL> ChanServ: mIRC!wizard@79.106.14.136 (level 10000) set access level 10 to Cuni (group Cuni) on channel #sop
DarKSouL> po kjo ca osht
DarKSouL> ste pelqen qe i kisha lon me 3 un?
mIRC> esht sop mer
mIRC> -ChanServ- Access list for #shqiperia:
mIRC> -ChanServ-   Num   Lev  Nick
mIRC> -ChanServ-     1    10  dev
mIRC> -ChanServ-     2     5  Suzuki^-^GsxR
mIRC> -ChanServ-     3    10  Laughing-Boy
mIRC> -ChanServ-     4    10  Cuni
mIRC> -ChanServ-     5     5  FRensi
mIRC> -ChanServ-     6    10  _ina_
mIRC> -ChanServ- End of access list.
DarKSouL> po ke #sop ce do?
DarKSouL> apo tbojn kick me njoni tjetrin
mIRC> lol
DarKSouL> ashtu i bi qe dhe ke #stafi aop-at tken aop dhe jo vop
DarKSouL> po njs boj ca tdush
mIRC> shpirto pse ja hoqe sop anej ka #sop al
mIRC> jo nga sop me la
mIRC> ja hoqa ke sherbimet
mIRC> pse -_-
mIRC> tek #sop ca acc ka ai?
mIRC> sop
DarKSouL> po kur shto 1, shtoj tjgith sopa
DarKSouL> shtoj tamam
mIRC> na mer
DarKSouL> ore founder je ti
DarKSouL> mos pyt njeri
DarKSouL> thjesht maj rregull per tgjith isoj
DarKSouL> shtoj dhe tjeret sopa
DarKSouL> jo ca sopa dhe ca vopa
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ- Access list for #sop:
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-   Num   Lev  Nick
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-     1    10  Cuni
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-     2     3  dev
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-     3     3  Laughing-Boy
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-     4    10  _ina_
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ-     5     3  tHe_beSt
DarKSouL> (15:53:04) -ChanServ- End of access list.

((looool. ))

mIRC> lol
mIRC> i ke kalu ti kta 3
DarKSouL> the best e hoqa un
mIRC> se un sdi ti kem kalu un
DarKSouL> kurse dev dhe laughing-boy kan qen qe nfillim
DarKSouL> po rregulloj pra listat
DarKSouL> per ate pun je founder
mIRC> po ti cke pra qe mthu pse e shto sop
DarKSouL> o rob i trash
DarKSouL> po te them
DarKSouL> ose shtoj tgjith vop te #sop
DarKSouL> ose shtoj tgith sop te #sop
DarKSouL> kaq
DarKSouL> ca skupton ktu?
mIRC> DarKSouL maje gojen se sop te ofenon njeri

DarKSouL> (15:56:30) -ChanServ- Access level for dev on #sop changed to 10.
DarKSouL> (15:56:34) -ChanServ- Access level for Laughing-Boy on #sop changed to 10.
DarKSouL> ja kaq e veshtir ishte?
mIRC> DarKSouL ca halli ke mo plako ????
mIRC> me mu ??
mIRC> per ca sje dakort
mIRC> ?
DarKSouL> te thash, ose jepu tgjithve level 10 ose tgjithve level 3
DarKSouL> ti ca kshu ca ashtu
DarKSouL> boj pra tgjith isoj
mIRC> lol
mIRC> si du tgjith sop un
mIRC> ca i du aop
mIRC> ca vop
mIRC> cte keqe ka ???
DarKSouL> ore spo flas te #Shqiperia
DarKSouL> se aty normal qe te alternume do i kesh
DarKSouL> ka tkeqe
DarKSouL> se ka tjer siper teje
mIRC> ka siper meje nrm
03* Software (Grosha@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com) has joined #Opers
mIRC> po jo tboj un si tdush ti mer
mIRC> thjesht si tbim tgjith dakort
DarKSouL> ore ske pun me tgjith
DarKSouL> as me mu ske pun
DarKSouL> po te dish ti ta bosh si duhet
06* Software haj
DarKSouL> shton 10 ate cuni dhe ina ti
DarKSouL> tjeret vl
DarKSouL> ose hiqi fare ose shtoj tamom si kta dy tjeret
DarKSouL> Software ca bone
DarKSouL> normal qe problemi im
mIRC> lol
02* DJ-ERIOSTI (Rinia@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com) Quit (Broken pipe)
DarKSouL> jan lodh rob tjer
DarKSouL> ti ke ardh
DarKSouL> ke marr i acc
DarKSouL> ke marr dhe i oper
DarKSouL> ene dredh zinxhirin

ca duhet me bo ma shum dhe spo e boj apo se bona ???

Software> DarKSouL: mire lg ēa bone ti?
DarKSouL> hic me grip akoma
DarKSouL> i futa ja 2 serume mrem dhe sot Razz
Software> Hahaha
Software> tkm thon pi
Software> tajlerhot
Software> :p
mIRC> DarKSouL
DarKSouL> asigjo stbo ai
mIRC> ca lidhje ka ndertimi srv me
mIRC> acc mer
DarKSouL> se kur tall ti bythen esht mosrespektim ndaj tjerve
DarKSouL> po aq kupton ti
mIRC> tall un bythen ?
mIRC> hahahaahahh
mIRC> ca thu mer ?
mIRC> a je nvete
DarKSouL> Software i kishe mor votat per admin e Razz
Software> DarKSouL: po <3 :p
mIRC> DarKSouL pa merak mer
DarKSouL> ta gzosh :p
mIRC> se do ti boj un gjonat si tdush ti
mIRC> Smile
Software> Flm :p
DarKSouL> ika icik ika
DarKSouL> brb
mIRC> po ju dergoj memo
mIRC> tgjithve
mIRC> qe te kaloj dikush tjeter founder
BrUnE> mirc jo
BrUnE> cja fut kot
mIRC> jo jo thejsht te kaloj dikush tjeter founder
mIRC> BrUnE lol nuk do merem me kto gjera un
mIRC> e shef ca me thot
mIRC> tall bythen ti thot
mIRC> ke mar 1 acc e tall bythen
mIRC> lol

cfare po bera qe me thua po tall b*then???

DarKSouL> mIRC amon mos u prek
mIRC> DarKSouL pse mer kur bo ti si kriz
mIRC> ncnccn
mIRC> sduroj pordhet a asnjonit ktu mer
mIRC> lal
DarKSouL> sjan pordh lale
DarKSouL> po rregulla
DarKSouL> gje qe ti sje msu
mIRC> po tpelqeu tjem un staf ok po stpelqeu
mIRC> ska gje
DarKSouL> ore
DarKSouL> je nterezi ti
DarKSouL> un shtova vet founder
DarKSouL> ti mbo terr terr
BrUnE> oh zot kur debatojn burrat x gjera pa rendesi >_<
DarKSouL> si fmi 2 vjec
DarKSouL> po sdeshe me nejt largohu, stman njeri me zor
DarKSouL> po boll u ankove
mIRC> jo sdo largohem
mIRC> se te doja e kisha bo me ko
BrUnE> darksoul e mori vesh ai ca i the men x her tjeter , a boll tashi?
mIRC> po thjesht nuk mund te plotesoj qefin ty si founder qe jam
mIRC> dhe nuk du me nejt
mIRC> me kupton
BrUnE> darksoul :@
mIRC> mere ti kejt srv
mIRC> BrUnE ca mora vesh me lal
DarKSouL> mIRC
DarKSouL> tregohu i sinqert lale
DarKSouL> thuj qe te erdhi inot per #sherbimet
DarKSouL> dhe cdo gje sqarohet
BrUnE> mirc ti do rrish founder se ti je zgjedh do ti apo sdo kaq
mIRC> DarKSouL nrm qe dhe inat me erdhi dhe e di pse ???? sepse un per 1 acc qe do i jap userit kam hap tem ne forum
mIRC> kurse ti e mer founder bam bam
mIRC> prit iher me se un sjam kot ktu
mIRC> apo root e tjer
DarKSouL> po ske pun te sherbimet ti mer cun
DarKSouL> je oper
DarKSouL> ke level 5
DarKSouL> kaq
DarKSouL> ik nga shqiperia boj ca tdush
mIRC> DarKSouL do ti marim gjerat maj me maj
mIRC> ?
mIRC> do ti kem kufizimi njoni tj ???
DarKSouL> boj re ca tdush
DarKSouL> ho iher
DarKSouL> se qeke interesant ti
mIRC> ket po kerkon
mIRC> ?
DarKSouL> ore mir un qe jam smur skam me ca tshtyj kohen
DarKSouL> po ti pa pun je?
mIRC> lol
mIRC> ca lidhje ka kjo
mIRC> jo flm kam 2 biznese
mIRC> qe punoj
mIRC> po deshe hec ta boj i vend
DarKSouL> hahaha rrofsh e kom punen
DarKSouL> skom nevoj
mIRC> ok
mIRC> po deshe mthuj
DarKSouL> jam mir te kqz
mIRC> kshu qofsh gjithmon
mIRC> DarKSouL sa i vjeter je nchat ti mer ?
DarKSouL> i kam ja 7-8 vjet
mIRC> GaBi^GrOuP anej e ke pa ??
mIRC> se je ircop
mIRC> nrm qe po
mIRC> 1 antar ktu jam
Software> lol
Software> po i bo presion darkut m/
Software> :p
mIRC> jo jo thjesht
mIRC> du me i trrgu qe i di rregullat
mIRC> ma mir se ai
Software> Po lejeni mer ket mhb
Software> Se ska lezet
Software> jeni t rritur
Software> :p

mIRC> Software do te kalosh founder ?
Software> Jo flm
Software> se boj dot
Software> at pun
mIRC> ok Smile
Software> Pse sje ti?
Software> e mIRC
mIRC> jo un jam
mIRC> po dua te kaloj dikush tjeter
mIRC> se as un nuk e bej dot

DarKSouL> Software i vjen inat se ska founder te #sherbimet
DarKSouL> mIRC ok se te heq un

Software> Ju e dini ēa tju them un
Software> i cop admin jam :p
Software> Po mesa di un
Software> founderi
Software> veē vop
Software> ka ke sherbimet
03* mIRC is now known as wizard
DarKSouL> ja u rregullu
wizard> ok
DarKSouL> Software ne i lam aop, po donte founder lol
DarKSouL> njs

wizard> dhe shpresoj qe arsyja jote mos te jet qe donte mIRC te ikte nga foudner se me ngel mu ..
wizard> ok
wizard> Smile
Software> njs rendsi ka shneti
DarKSouL> (16:15:25) po dua te kaloj dikush tjeter
DarKSouL> (16:15:28) se as un nuk e bej dot
DarKSouL> ja ku e kam arsyen
DarKSouL> lol
wizard> ca lloj logsi o ky ??
DarKSouL> meqe ti the kte: (16:17:02) dhe shpresoj qe arsyja jote mos te jet qe donte mIRC te ikte nga foudner
DarKSouL> un te tregova qe ti se beje dot qe ishe i paafte
DarKSouL> kshuqe u largove nga founder
wizard> ore habim me ty mer
wizard> si i bo gjonat vet ti
wizard> ?
DarKSouL> doje me u heq ti?
DarKSouL> e shprehe deshiren?
DarKSouL> cdo tani
DarKSouL> wish come true Very Happy
wizard> lol
wizard> do coja memo
wizard> do kerkoja arsye
wizard> si e heq ti ashtu ?
DarKSouL> kerkoje re arsyen
DarKSouL> je i lir
DarKSouL> hap dhe tem nforum
DarKSouL> ste ndalon njeri
DarKSouL> nqs jam un gabim, me denojn te tjeret
wizard> jo arsye pse me hoqe ti founder mer
DarKSouL> dhe ti merr prap acc e tua

kushdo qe te jet Gabim vlersohet nga Stafi

wizard> ncncncnc
DarKSouL> po ca arsye do ti re
DarKSouL> se u bone si kopshti pa drek
wizard> si mer e hek ti ???
DarKSouL> me komand lale1 lol
wizard> DarKSouL ruji logset qe ne fillim tbisedes
wizard> mos mkap mu 2 logse qe te intrs ty
DarKSouL> un skap asnji
DarKSouL> skam nevoj per logse
DarKSouL> ti po pate kopjoj
wizard> 'U hoq Wizard nga FOUNDER i #Shqiperia me deshiren e tij. Kini me shume kujdes kur zgjidhni foundera te tille.'
wizard> hahahahahah
DarKSouL> per tqesh esht nfakt
wizard> pse o per tqa mer
wizard> se me hoqe founder?
wizard> hahhahaahahahhaha
wizard> nuk hy as per founder as per 1 gjo mer
DarKSouL> ti hyn per tangerllik -ca tangerlliku mer amon
DarKSouL> ke tdrejt
wizard> thjesht hy se du me chatu me njerzit qe jan ktu
wizard> Smile
DarKSouL> ok chato
DarKSouL> shnet tani
DarKSouL> se tdhash shum mhb
wizard> lol shnet shnet
BrUnE> darksoul e bajatoset fare tshi , a do pushoni?
wizard> vk fare
BrUnE> wizard kemi software t vogel dhe sduhet t shikoj llafe turpi :p
06* wizard klm all
wizard> BrUnE haah do msohet lal
Software> BrUnE: rrofsh qe meno x mu :p
BrUnE> software po ca flet ti e km knaqsi
BrUnE> wizard sa trrosh do msosh


me pas erdhi kjo

* You were killed by DarKSouL (NetAdmin.AlbaniaIrc.Com!DarKSouL (ec mer 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ 4[2Kill Nr4:2 124]))
-
Closing Link: wizard[79.106.14.136] DarKSouL ([Irc.AlbaniaIrc.com] Local kill by DarKSouL (ec mer 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ 4[2Kill Nr4:2 124]))DarKSouL> wizard ca flasim ktu, flasim ktu
DarKSouL> mos mu bo si gore me fol ncdo ven
wizard> desha me dit a u knaqe mer

PASTAJ ERDHI KJO TJETRRA

* You were killed by DarKSouL (NetAdmin.AlbaniaIrc.Com!DarKSouL (shnet 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ 4[2Kill Nr4:2 134]))
-
Closing Link: wizard[79.106.14.136] DarKSouL ([Irc.AlbaniaIrc.com] Local kill by DarKSouL (shnet 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ 4[2Kill Nr4:2 134]))


Pershendetje Tgjitheve Smile


nuk e kuptoj pse nje Root duhet te sillet ne kte menyre ?? nje cop operi je ...dhe user i thjesht te jem duhet tme respektosh....

pse se eshte root dhe duhet te beje & te flasi si ti teket .. ?

perderisa jemi te gjithe pjese e stafit duhet diskutu me te gjith sic meret ashtu dhe hiqet nje acc ... jo shto dhe hiq dhe bej ca te duash si mbas qefit..???


edhe vop-i te me hiqet do e kerkoj nje arsye qe pse mu hoq sepse kam te drrejten time ... arsyeja e vetme qe po e diskutoj kete eshte se jo te gjith bejne mbas qefit...nqs DarK eshte pergjegjesi per gjith serverin jam shum darkort qe te bej si ti doj qefi...por kur eshte nje staf ekzisutes per kto gjera nga e gjen te drrejten te bej si te doje .?... faleminderit.!Edituar pėr herė tė fundit nga Wizard nė Sat Sep 21, 2013 7:39 pm, edituar 4 herė gjithsej

2!! Re: Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com prej Sat Sep 21, 2013 3:03 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin


Perfundimi Qe Me Pelqen Jasht Zakonisht Shum Eshte Ky..!!

* Connecting to irc.albaniairc.com (6667)
-
-Irc.AlbaniaIrc.com- *** Looking up your hostname...
-
-Irc.AlbaniaIrc.com- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
-Irc.AlbaniaIrc.com- *** You are permanently banned from AlbaniaIrc (jasht ti 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ)
-
Closing Link: wizard[79.106.14.136] (User has been permanently banned from AlbaniaIrc (jasht ti 3ŗ»4[2ŠćRkNesS4]3ŗ4[2§©®ižT4]3«ŗ))
-
* Disconnected

3!! Re: Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com prej Sat Sep 21, 2013 7:58 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Une e lexova te gjithen dhe pak a shume kuptova se per cfare keni bo fjale..persa i perket heqjes se founderit nga kanali sherbimet i jap te drejte Darksoul kurse per tjerat nga njeri muhabet ne tjetrin lindin keqkuptimet dhe ndaj kerkoj qe te rishikohet nga te gjithe kjo bisede per te vendosur se kush eshte gabim dhe cili jo.Gjithmone me mirkuptim dhe respekt


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

4!! Re: Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com prej Sat Sep 21, 2013 9:25 pm

Albaniairc


Do e shqyrtojm sebashku kete Bisede

5!! Re: Persh Stafi Irc.AlbaniaIRC.Com prej Sun Sep 22, 2013 9:45 am

Wizard

avatar
Admin
Admin
ok dhe shpresoj qe te mari te drejten ai qe e meriton ....

poooor vetem 1 gje....Jo Root me 2 oo te jet ai por edhe Roooooooooooot mua sme intereson,sepse ne chat jemi te gjith njesoj....

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi