Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Sondazh » A mendoni se shqiperia do futet ne europe ne 2009?

A mendoni se shqiperia do futet ne europe ne 2009?

Shqiperia ne 2009 do futet ne europe

33% 33% [ 5 ]
33% 33% [ 5 ]
27% 27% [ 4 ]
7% 7% [ 1 ]
Totali i votave : 15

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Jepni mendimin tuaj?Very Happy

vogelushja

avatar
ishalla te lumte goja..........po nuk behemi njerez ne joo dhe si veshtire me duket qe te na fusin...po kur futen dhe ata rumenet mos ngelt njeri ne kembe!!!! ca kane ata me shume se ne, anzi i mungojn shume gjera. keshtu qe shpresojm qe te na fusin edhe ne EUROPE

Klodi1986


Admin
Admin
se besoj nuk ka shance tani per tani deshira jone eshte e madhe por deri tek plotesimi mh do zgjase te pasten 5 vjet ose 10

solena

avatar
Admin
Admin
shqiperia do hyj ne europ ne 2020 !me para nuk futet ....ju pershendes te gjithve

Akili

avatar
Moderator
Moderator
shpresojm po large e shikoje qe te futemi ne evrop po shpresa vdes e fundit

Klodi


them se po ,kur u futen romunet qe po ecnin ne autostrade me kuaj,,jo ne qe jemi 100 here me te mire se to,ky o mendimi im ,flm

ALBMARI


Te njetin mendi kam si Klodi? Ju pershendes

Bob_sinclar


Them se po ,dhe shpresoj qe te ndodhe sa me shpejte qe shqiperia te jete ne europe ne 2009?

Stine


Moderator
Moderator
TE SHPRESOJME

blerta

avatar

tony

avatar
mbase do vije 1-dite kur shqipria do hyje ne europe,por kur te vije ajo dite ne do jemi ne boten tjeter.

Inn0ceNce

avatar
normal qe do na behesh qefi qe te hynte po me ket shtet as behet fjal Sad

Network

avatar
Web Master
Web Master
Pas kesaj qe ndodhi me Gerdecin do jet pak e veshtira hyrja ne europe Very Happy

Dano

avatar
Admin
Admin
mbase

estilen

avatar
Vip
Vip
Jo mo kush e mendon se do hym ne Europe me 2009, As me 2015 nuk futemi ne B.E...Kjo krize qe ka pllakosur boten financiare do e shtyj pafundesisht vendin tone ne kete organizem,shto ketu dhe politiken e mbrashte te kaStes sone.

Network

avatar
Web Master
Web Master
cfar nuk bon vaki ishalla naj mirakolo per ne Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Jo se jam pesimist,por as me shkon nder mend se mund te ndodh questa mirakolo,jo jo jo.

Network

avatar
Web Master
Web Master
ehe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
e po mire me qe e kane me qejf atehere dhe une po them 'fluturon'
duhet te sqarojme se futja ne Nato,nuk ka te beje me futjen e Shqiperise ne Bashkimin Europian.Nato eshte organizem ushtarak,ndersa B.E. eshte organizem ekonomik.

bimba

avatar
STaff
e drejt ti siper meje, ska lidhje NATO me BE, organizata te ndryshme me kritere dhe kerkesa te ndryshme, me standarte te ndryshme per tu plotesuar, dhe ci vuole tempo qe ne te arrijme standartet e BE. por do ndodhe, eshte normale, ndoshta duke marr kohen e saj cdo gje

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi