Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Muzike&Radio » Muzika shqiptare » Cili eshte kengetari dhe muzika juaj e preferuar?

Cili eshte kengetari dhe muzika juaj e preferuar?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Muzik dhe kengetar te preferuar?

vogelushja

avatar
musika qe me pelqen????? cdo lloj musike qe mund te kete ne bote me pelqen...vetem musik te jete se mua me pelqen....kengetari i preferuar, kam disa jo vetem nji, si xshembull: eros ramazzotti, soni, pink, stine, elisa, laura pausini, U2, justin timberlake, nelly furtado, ermal fejzullahu e shume shume te tjere..me pak fjale me pelqejn te gjithe................tongue Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy

Alba

avatar
ADelina , shpat kta dy jan me te miret per muAaaa Very Happy

Blero, Genta, Meda, Ermali, Nora..

muzikat e dhimbshme ,r & b ...


Ka dhe kengetar tjere qe me pelqejn ...

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mua eshte poni mariola dhe elita5 me pelqen
si muzike te gjitha llojet e muzikes perveē transit

5 stine prej Sun Jul 01, 2007 7:52 am

Stine


Moderator
Moderator
Mua me pelqen muzika hip-hop & Rnb eshte muzik njish fare dhe kete muzik kaq te bukur e performon me se miri STINE.Ai edhte 1-shi i kengetareve,asnje sja merr atij sidomos me kengen MOS ME THUAJ JO e ka qare talentin e tij + qe eshte dhe nje kercimtar shumm i mir +dhe kompozitor shum i mir,ai ka bere kengen e PONIT-SI TRENDFIL qe ishte sukes ne Top fest 4:D .Pra me pak fjale muzka hip-hop &Rnb me pelqejne dhe kengetari STINE.

dj_tironci


operator/e
operator/e
Me pelqen cdo lloj muzike qe ekziston!
Muzika per mua esht jet...
Kengetar qe me pelqejn jan shum
dhe keshtu qe spo marr mundimin
ti shkruaj te gjith se do beja nje list
shum te madhe...
ciao ciao kaloni mir...

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Mė pėlqejnė gjitha zhandret e muzikės sė mirėfilltė shqipe,e urrej antivleren.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi