Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » **PReZanToHuni***

**PReZanToHuni***

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 **PReZanToHuni*** prej Sat May 26, 2007 10:10 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Prezantimi me duket nje gje mese normale apo jo .
Mirese vini ne forum.
Thoni dicka per veten tuaj pini nje kafe si ne shtepine tuaj e pastaj vizitoni faqet tona.

2 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat May 26, 2007 10:15 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Pra po filloj un si hapesja e kesaj teme

Un jam gishteza por nuk jam e vogel si gishteza .

3 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat May 26, 2007 10:41 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Po prezantohemi ne te paret,,Kurse une jam Albahit ose me sakt Klodi.Ju pershendes te gjitheve

4 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun May 27, 2007 11:43 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une jame akili ose klodian jetoje ne greqi punoj dhe jame nga vlora jame 25 vjec

5 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun May 27, 2007 3:48 pm

Alba

avatar
un jam AlBa nga Peja:D

Jetoj ne Belgjike ndersa per me shum sme pelqen te flas....

x-RespeCt-x

Ju Pershendes

6 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon May 28, 2007 3:08 pm

Bob_sinclar


Une jam bobi vet ,jetoj ne itali dhe jam 19 vjec

7 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed May 30, 2007 7:29 pm

Klodi


Une jam klodi ,nga shqiperia e mesme,jetoj ne itali dhe jam 21 vjec ,,

8 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed May 30, 2007 7:51 pm

ALBMARI


Une jam xxx Jetoj ne it jam 23 vjec ma vone emrin:D

9 Re: **PReZanToHuni*** prej Thu May 31, 2007 3:17 pm

solena

avatar
Admin
Admin
uuufff vetem une paskam ngel pa prezantuar!!!!!!!!une jam solena lindur ne tepelen dhe rritur ne tiran dhe tani jetoj ne franc ,ju pershendes te gjithve

10 Re: **PReZanToHuni*** prej Thu Jun 07, 2007 10:52 pm

LUCIFER

avatar
UN JAM LUCIFERI. TE TJERAT ME VONE SmileSmile

11 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat Jun 09, 2007 9:31 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Mirese erdhe lucifer te na japesh pakez drite

12 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Jun 18, 2007 12:46 pm

Besi


operator/e
operator/e
une jam besi nga vlora per te tjerat ska blem

13 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Jul 03, 2007 4:41 pm

sihana

avatar
Se pari ju uroj per punen Smile jeni te mrekullueshem.Une jam Sihana jam nga .............??lol! Per me teper do te njihemi ne vazhdim. uroj te kaloj mire midis jush Ju pershendes.

14 PREZANTOHUNI prej Tue Jul 03, 2007 5:04 pm

Stine


Moderator
Moderator
UNE JAM STINE NGA DURRESI.JAM 23 VJEC LINDUR DHE JETUAR NE DURRES.

15 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Jul 04, 2007 3:41 pm

blerta

avatar
hi im blerta


16 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Jul 04, 2007 5:33 pm

Naki

avatar
Ok me lejoni dhe mua te prezentohem pra
Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam Naki i martuar me njė vejushė e cila ka njė vajzė. Babai im ėshtė ėshtė martuar me vajzėn e gruas dhe ėshtė bėrė dhėndėrr imi, dhe kėshtu, thjeshtra ime ėshtė bėrė njerkė imja. Pėr mė tepėr, unė dhe gruaja e bėmė edhe njė djalė. Ky fėmijė ėshtė djali i nėnės sė gruas sė babait tim, pra kunat (vėlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojė, edhe daja im, meqė ai ėshtė vėlla i njerkės sime. Kėshtu, djali im ėshtė bėrė dajė imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do tė bėjė njė djalė, ai do tė jetė nip imi, sepse ai ėshtė djali i vajzės sė gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund tė jetė edhe nėna ime sepse ajo ėshta gruaja e babait tim. Si rrjedhojė e kėsaj, unė jam vėlla i nipit tim tė vogėl. Dhe si bashkėshort i nėnės sė saj jam edhe baba i kėsaj, del se unė jam baba i nėnės sime dhe vėlla i djalit tė saj tė sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes.Smile

17 Re: **PReZanToHuni*** prej Thu Jul 05, 2007 6:42 pm

tony

avatar
flag Une jam toni nga korca jetoj ne londer

18 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Jul 17, 2007 5:20 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
ore po te gjithe thoni me vone po as nje nuk hyne per ty njofur

19 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Jul 20, 2007 2:20 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Pershendetje te gjitheve...
Une jam K.....kam lindur ne durres por banoj ne itali...jam femer(te mos gabohemi)...
Shpresoj t'ja kaloj sa me mire ketu bashke me ju te gjithe.
Pacim

20 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Jul 20, 2007 2:22 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
akili shkruajti:ore po te gjithe thoni me vone po as nje nuk hyne per ty njofur
V🇩🇪 aret nga sjella e personave...gjithmone duhet te jeni ju qe te na beni te kemi deshiren edhe kenaqesine te vijme ketu...

21 **PReZanToHuni*** prej Fri Jul 20, 2007 7:51 pm

Stine


Moderator
Moderator
mirseerdhe ne mesin tone peace&love shpresoj tia kalojme mire bashke

22 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Jul 23, 2007 8:36 pm

albania_heart1

avatar
PERSHENDETJE te gjitheve ...une jam F....nga tirana...
student......DHE SHPRESOJ TJA KALOJ MIRE MES JUSH NE KETE FORUM INTERESANT

23 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat Jul 28, 2007 6:56 pm

engjulli_i_erresires


No

24 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Jul 31, 2007 9:11 am

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Pershendetje te gjithve...Un quhem geri jam nga durresi!Mosha??? hmmmm:( 19 me duket Very Happy Shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrit!faleminderit

25 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Jul 31, 2007 4:52 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe Geri ne shoqerine tone ,shpresoj qe ti'a kalosh mire midis nesh?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi