Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » **PReZanToHuni***

**PReZanToHuni***

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Sep 04, 2007 7:37 pm

Bad_Boy_4_Life


Ome ca po boni si ja keni kalu
u vonova i cik albahit
po me mir von se kurr

27 Re: **PReZanToHuni*** prej Thu Sep 06, 2007 2:33 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Une jam Shaban Cakolli,po prezentohem perdite ngapak,shpresoj se jeminjohur!

28 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Sep 18, 2007 1:40 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
ja mire se na keni ardhur o njerez te mire dhe te bute

29 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Nov 13, 2007 7:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Do doja nga anetaret e rinj te prezantohen dhe te tregojne dicka per veten e tyre ,,flm .Me respekt Albanian(Klodi)

30 Hello prej Sun Nov 18, 2007 11:52 am

ENDRY

avatar
Pershendetje Te Gjitheve un Jam ENDRY jam 19 vjec dhe jetoj ne Greqi Well shpresoj tia kalojme mire ne kete forum bye allll:flag:

31 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Nov 23, 2007 11:07 am

Inn0ceNce

avatar
un paskam njel pa shkrujt ktu me sa shof nejse ...
quhem arnold nga sk ( fshatar ) i rrit ne tr ( katun )

hajt ne te mira dhe gezime do ja kalojm mir bashk besoj Very Happy meqe skena arsye me ja kalu keq jo per gjo

respekte ne shnet do shifena verdall

32 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Dec 14, 2007 12:51 pm

Blerta2010

avatar
STaff
endry dhe Inn0ceNce mir se keni ardh kaloshi sa me bukur ju pershendes
lule

33 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Feb 08, 2008 4:21 pm

--blerta--

avatar
ju pershendes dhe nje her Very Happy blerta jam por qenkan bo ndryshime ktu Rolling Eyes dhe se dija qe ishte i njejti forum scratch
nejse ju uroj tja kaloni bukur

34 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Feb 08, 2008 5:37 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
blerta bej pak pushim se u lodhe duke kercyer

35 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Mar 14, 2008 8:45 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Un jam Dano ene mbrapa me vjen historia Very Happy Smile edhe mir se ju gjeta.

36 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Mar 28, 2008 11:14 am

Angelo


Admin
Admin
Une Erjoni Nga Peqini Jam Administrator i Ketij Forumi Jam Krenar Qe Jam Nga Shqiperia ( PEQINI ) Eshte Nje Vend Shume I Mire Shpresoj Qe Te Vizitoni Faqet Tona Dhe tia Kalojm Sa Me Mire Bashke Me Shum Respekt Erjoni Nga Peqini Bye Nga Peqini !!!

37 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Mar 28, 2008 1:45 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe Erjon Peqinsi

38 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat Jun 07, 2008 3:23 pm

TONIII

avatar
PERSHENDETJE GJITHEVE UNE JAM TONIII Shocked ENE JAM NGA SHIJAKU DHE RRI NE ITALI PER MOMENTIN UROJ TJA KALOJME SA ME MIRE CIAO de de

39 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Jun 13, 2008 4:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe ne forumin tone TONIII,shpresoj qe tia kalosh mire.

40 Re: **PReZanToHuni*** prej Fri Jun 13, 2008 6:19 pm

TONIII

avatar
Albanian shkruajti:Mir se erdhe ne forumin tone TONIII,shpresoj qe tia kalosh mire.
miresetegjeta ne ty dhe shpresoj tja kalojme gjithe mire:flag:

41 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun Jun 15, 2008 10:27 pm

aMir

avatar
A jeni ok?!! jam Amiri nga Kosova.........me te mira

42 Re: **PReZanToHuni*** prej Sat Jun 21, 2008 7:27 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir Se Erdhe Amiri Nga Kosova Uroj Qč Ti'a Kalosh Mire Midish Nesh

43 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Aug 05, 2008 7:29 pm

bellissima

avatar
JA ERDHA dhe une mir se sju gjeta un jam bellissima jetoi ne venezia kaq per shtypin Very Happy

44 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Aug 13, 2008 2:32 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe mi belisima Very Happy

45 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Aug 13, 2008 3:11 pm

zapata


persh edhe mire se ju gjeta te gjitheve shpresoj tia kaloj mire ketu ne mesin tuaj

46 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Aug 13, 2008 3:53 pm

blero


pershendetje uen jam blero jam goce se mos guxon njeri em merr per cun se e rraf Very Happy me sa shof e nisa pak mbrapsh kam hy nga dritarja jo nga dera Very Happy direkt dhe ke temat po ska gje besoj ishalla me falet Very Happy

47 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Aug 19, 2008 9:54 am

GERi_G

avatar
UNE JAM GER INTERISTI de Smile

48 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Feb 16, 2009 11:25 am

VoGeLuShI

avatar
Une jam Sandri. Lindur ne Memaliaj banues ne Tepelene dhe tani ne shkolle ne Tirane per Inx.Eletrike (UPT) vite 1 .

49 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Feb 16, 2009 9:49 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe sandri uroj qe te pelqeje ketu ne forumin tone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

50 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Feb 17, 2009 1:57 am

bimba

avatar
STaff
persh te gjitheve, une jam bimba, por pamerak jam maxhorene nuk ju kam ligji qe kam hyre ne forum:D eshte kenaqesi qe jam ne kete forum dhe me sa shoh kam shume te njohur ketu, kjo do te thote se do te kalojme mire.
une jam 24 vjec, lindur dhe banuese ne tr, ku dhe punoj , jam pak thashethemaxhie Very Happy keshtu qe do me pelqej forumi e ndihej , gjithashtu uroj qe te kalojme sa me mire.
mire se ju gjeta te gjitheve.Edituar pėr herė tė fundit nga bimba nė Thu Apr 09, 2009 8:30 pm, edituar 1 herė gjithsej

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi