Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » **PReZanToHuni***

**PReZanToHuni***

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

51 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Feb 17, 2009 3:38 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Wellcome Bimba Ne forumin Tone Shpresoj qe tia kalojm shum mire bashke Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

52 Re: **PReZanToHuni*** prej Thu Mar 05, 2009 10:19 am

FALKONERO

avatar
ja te shkruaj dhe njeher une ktu .....EGO INE AURELI alias FALKONERO. Lindur dhe banues ne Lushnje. cfar tjeter me then mer ???? lol!
ah edhe nje gje .... kush lexon kete gje eshte ashtu ... e dini vet ju Smile

53 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun Mar 15, 2009 6:34 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Jam Esti. Rastesisht pashe neper faqe Forumin tuaj dhe mendova te beja pjese ne te per te blere dicka m e shume nga jeta.Besoj se nuk keni problem se po ju ngushtoj pak vendin._????

flag flag flag flag flag flag flagEdituar pėr herė tė fundit nga estilen nė Sun Mar 15, 2009 6:40 pm, edituar 1 herė gjithsej

54 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun Mar 15, 2009 6:39 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe estilen: vend ka per te gjithe do ngushtohemi pak por ska gje (shaka) Je I mirkpritur dhe te uroj qendrim te kendshem ne Forumin Tone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

55 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Mar 17, 2009 1:44 am

bimba

avatar
STaff
mire se keni ardhur ju posht mua Very Happy

56 Prezantimi im prej Sun Apr 05, 2009 1:10 am

Ajlina

avatar
Pershendetje te gjitheve.Tani per tani jam anetarja e fundit e rregjistruar por sdua te jem perfundimisht e tille(shpresoj te anetaresohen sa me shume persona te tjere).Mendova te prezantohesha dhe une si te tjeret ndaj le te flas pak per veten...Quhem Ajlina ose Ajli shkurt(mund te me therrisni si te deshironi).Qyteti im i lindjes eshte Gjirokastra por nuk eshte se kam jetuar gjithmone aty.Kam banuar disa vite ne Greqi por tani jam vendosur ne Tirane ku vazhdoj dhe shkollen e larte.Hmmm kaq me vjen ndermend te them tani per tani...Besoj se do njihemi dhe me shume me kalimin e kohes.Ju uroj gjithe te mirat dhe suksese te gjitheve![i][center]

57 Re: **PReZanToHuni*** prej Sun Apr 05, 2009 10:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe Ajlina Uroj Qe Te Pelqej Forumi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

58 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Jul 13, 2009 6:01 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
pershendetje
un jam mila 21 vjec
shpresoj ti kaloj mire ketu pavaresisht se nuk dyshoj

59 Re: **PReZanToHuni*** prej Mon Jul 13, 2009 10:18 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire se erdhe mila shpresoj qe forumi yne tju pelqeje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

60 Re: **PReZanToHuni*** prej Tue Jul 14, 2009 9:29 am

zemra

avatar
Admin
Admin
mire se erdhet goca shpresoj tja kaloni mir ne shoqerin ton dhe te pjestareve te tj te forumit.Smile

61 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Jul 15, 2009 8:43 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
sa mire e ke thon Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

62 Re: **PReZanToHuni*** prej Wed Jul 15, 2009 10:37 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
[b][i] jam olsaaa
nga prishtina
jam 22 vjeq
juridikun studjoj
me pelqej shum gjera

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi