Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM

CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Mon May 28, 2007 10:11 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mua fjala emigrim eshte per njerezit nje ndarje nga te afermit e tu per se gjalli dhe nje vujateje dhe sakrifice per ne meigranetet

si psikologjike dhe fizike

2 CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Fri Jul 06, 2007 9:08 am

Stine


Moderator
Moderator
akili emigrim eshte te mos i shohesh njerezit me te dashur per ne kohe te gjate.lale nuk e di si duron ti larg njerezve te tuaj me te dashur une sdo te duroja 1 dit jo me me muaj.

3 Re: CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Fri Jul 06, 2007 10:55 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
stine nuk rime nga malli shoku po nga halli se po te kthehemi ne shqiperi nuk kemi pune

4 CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Fri Jul 06, 2007 2:49 pm

Stine


Moderator
Moderator
akil e di qe rri nga halli dhe sta thash per gje te keqe por ky ishte mendimi im.dakort lale

5 Re: CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Tue Jan 29, 2008 4:00 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Braktisja e Atdheut qoftė ngapėrndjekja apo shtytja ekonomike,larg atdheut,nė njė mes tė huaj,kulturė tė huaj,ku digjesh nga malli pėr atdheun tėnd dhe njerėzit tu.

6 Re: CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM prej Thu May 01, 2008 10:52 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
po po ta maresh nga ana se cfare kemi ne ne shqiperi qe na drejtoin me mire te degjoim ofendimet dhe lodhjen jashte vendit se me ata qe kemi ne ne krye

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi