Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI

LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI prej Tue May 29, 2007 6:39 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ne shqiperi ka hyre ne fuqi nje ligj i ri i cili ndalon pirjen e duhanit neper ambiente publike. Ju si mendoni, a eshte i zbatueshem nje ligj i tille ne shqiperi apo do te sherbeje per te pasuruar nje grup punonjesish te administrates te cilet do "fryhen" nga bakshishet e marra nga pronaret e ambienteve publike?

2 Re: LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI prej Wed Jul 04, 2007 7:01 pm

blerta

avatar
ka dy dite qe ai ligj ka hyr edhe ne londer me albenian, si ka mundesi qe ne shqiperi ke hyr para
eh ka ec shqiperija


3 LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI prej Fri Jul 06, 2007 9:03 am

Stine


Moderator
Moderator
mir e bene qe e vune ne zbtim kete ligj albahit se edhe njerezit qe spine duhen edhe ata thithnin tymin e duhanit.teme e bukur albahit.te pergezoj vlla

4 Re: LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI prej Wed Mar 18, 2009 11:01 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Sa Mendoni se po zbatohet ky ligj ne shqiperia ,sepse po shoh qe akoma nuk eshte bere nje gje e tille. Vazhdojne akoma te pijne neper lokale duhanin e palejuar:D


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi