Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Thashetheme » THASHETHEMI ME I RI

THASHETHEMI ME I RI

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 THASHETHEMI ME I RI prej Tue May 29, 2007 8:15 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
SI THONI JU PA CA THASHETHEME NUK SHTYHET DOT HE

2 Re: THASHETHEMI ME I RI prej Fri Mar 20, 2009 8:24 am

estilen

avatar
Vip
Vip
Thashethem apo e vertete kete nuk e di,por shume thone se me 21 dhjetor 2012 bota shkon drejt fundit te saj.Ata qe do jetojne pas kesaj date thone qe do hane me luge floriri. Kush e di na bije ne shorti qe te jemi gjalle...........

3 Re: THASHETHEMI ME I RI prej Fri Mar 20, 2009 9:30 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Asgje nuk eshte e qarte para 600 vitesh nje profet ose sic e quajn shkencetaret nje dijetar ka thene para se te vdese bota ndan 2 gishta larg fundit ,kshu qe kan kaluar 600 vite dhe akoma skan mbaruar 2 gishta. Me sakte asgje nuk dihet ndryshe do kishim vdekur me kohe Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi