Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Kėndi i Femijėve » kenge per femije

kenge per femije

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 kenge per femije prej Tue May 29, 2007 11:52 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
mos thoni se nuk ju kujtohen

2 Re: kenge per femije prej Mon Apr 14, 2008 6:54 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Dora -dorės po shkojmė nė shkollė
me mėsu piano dhe violinėn
violonēelon edhe borinė
mej ra me nota,pa gabime.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi