Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Kerkesa & Ankesa&Njoftime&Mendime » Ide te reja

Ide te reja

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ide te reja prej Tue May 29, 2007 11:54 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Sikur e shihni forumi ka merre nje pamje te re tani me komplete me e formuar
Po patet ndonje propozim mund te vini mendimin tuaj cfare teme deshironi te keni akoma
Ju flm shume

2 Re: Ide te reja prej Wed May 30, 2007 7:09 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mua tani per tani eshte bombe nese me vine nje dite do ta them

3 Re: Ide te reja prej Wed May 30, 2007 7:34 pm

Klodi


Pse jo edhe ne ju japim ide nga me te ndryshme ,por deri tani jan te mjaftueshme keto qe jane ,me vone edhe mund te japim tema te tjera per forumin.respekte

4 Re: Ide te reja prej Sun Jun 17, 2007 1:23 pm

Besi


operator/e
operator/e
shume mire eshte po kemi mungesa ne njerez

5 Re: Ide te reja prej Wed Jun 27, 2007 6:13 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
idee sa kame po duhet ti vihemi pak punes dhe ta veme kete chate ne pune se jemi harruar te tere

6 ide te reja prej Tue Jul 03, 2007 8:23 pm

Stine


Moderator
Moderator
lale per njerezit do merrem edhe une keni mbeshtetjen time maksimale.1-sh je albahit.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi