Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Kerkesa & Ankesa&Njoftime&Mendime » Keni ankesa

Keni ankesa

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Keni ankesa prej Tue May 29, 2007 11:56 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
i pranojme dhe ato shprehuni

2 kerkesa dhe ankesa prej Wed Jul 04, 2007 8:24 am

Stine


Moderator
Moderator
jo me vlla sbesoj se do kete ndonjehere ankesa kur administratori i foumit eshte 1-sh fare

3 Re: Keni ankesa prej Wed Aug 13, 2008 4:39 pm

blero


kam une ankesa Very Happy nuk arri te ve ikone personale ne forum gjithashtu te nderroj dhe nikun tim sahere qe mundohem ta bej kete perjashtohem nga sistemi dhe em duhet te rihy perseri em pasword albanian te lutem me trego sit e veproj te forumi se spo marr vesh te pakten te vendos nje foto se me iku mendja Sad

4 Re: Keni ankesa prej Thu Aug 14, 2008 9:20 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Blero nese do: (i nderroje une si foton dhe emrin) me pak fjale futu tek profili yt duke klikuar tek emri qe ke ne disponim (blero) te del nje tabel ku mund te ndryshosh jo vetem emrin por gjithcka nese nuk e ndryshon me shkruaj ne adresen e emailit Jetojeni_jeten@hotmail.it me ler dhe foton qe deshiron te vendos ne profilin tend .

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi