Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Urime dhe pershendetje » ditelindja e pare

ditelindja e pare

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ditelindja e pare prej Tue May 29, 2007 12:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
he kush e ka ditelindjen tani shpejt

2 Re: ditelindja e pare prej Thu May 31, 2007 1:15 pm

Besi


operator/e
operator/e
do ta kisha une po te ishte mars hahahaha persh te gjitheve:D

3 Re: ditelindja e pare prej Thu Jun 07, 2007 12:50 pm

Besi


operator/e
operator/e
nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi jeni njesha

4 ditelindja e pare prej Wed Jul 04, 2007 9:21 am

Stine


Moderator
Moderator
nje pershendetje per te gjith antaret e forumit por ne vecati administratorin e ketij forumi qe eshte cool fare 1-sh je albahit.

5 Re: ditelindja e pare prej Tue Jul 17, 2007 5:18 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
po prisni deri ne dhejtore e kame une dhe ju qerase nga nje bire po nje jo me shume se ju ze dhe kame frik se mos e keni piejen me sher

6 Re: ditelindja e pare prej Fri Jul 20, 2007 2:27 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Besi shkruajti:do ta kisha une po te ishte mars hahahaha persh te gjitheve:D
Tamam edhe per mua...ne c'dite e ke ti Besi?

7 Re: ditelindja e pare prej Fri Jul 20, 2007 6:32 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nga une skeni birra se une se pi fare e kam lon qe i vogel..me 14 shkurt Kur e kam une ditelindjen o pak si larg por mgjth do ju ftoj te gjitheve ne nje feste qe do ta bej ne venezia te it,,jeni te mirkpritur te gjithe jo qe jeni te regjistruar ne forum,,

8 Re: ditelindja e pare prej Thu Aug 16, 2007 7:24 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ka ndonje ditelindje tani afer ti bejme ndonje surpriz...Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi