Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Cilat jane te mirat dhe te keqijat qe i sjell mergimi rinise

Cilat jane te mirat dhe te keqijat qe i sjell mergimi rinise

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Te mirat: nje gjendje finaciare dhe nje kulture me te zjeruar.Te keqiijat:mall dhe largim nga bota e tyre,tjetersim dhe vetmi?

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Vetėm kush studjon apo specializon atje ka perspektiven,fiton eksperiencėn qė do ti sjell si dobi atdheut tė vet,asgjė tjetėr jasht kėsaj qė ceka,nuk i sjell tė mira rinisė jasht atdheut.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi