Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e nxehte » Eros » Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?

Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Thu May 31, 2007 8:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Jepni mendimin tuaj?

2 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sat Jun 02, 2007 4:57 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
he pyetje e bukur kjo admin per mua dashuria linde dhe vdes pa e kupetuar se kure ka lindur dhe kure ka vdekur

3 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Mon Jun 04, 2007 4:15 pm

Besi


operator/e
operator/e
dashuria lind kur lind nje njeri dhe vdes kur vdes ai se gjithe jeta dashuri eshte dhe pa dashuri nuk do kishte dhe jete

4 Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Tue Jul 03, 2007 4:19 pm

Stine


Moderator
Moderator
DASHURIA LIND NGA NJE VAJZE SIC E DIM TE GJITHE JETON PO TA PERJETOSH PA MASHTRIME DHE VDES PO MASHTROVE

5 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sat Aug 04, 2007 9:31 am

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Akili shkruajti:he pyetje e bukur kjo admin per mua dashuria linde dhe vdes pa e kupetuar se kure ka lindur dhe kure ka vdekur
Jam me mendimin tend Akili

6 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sat Aug 04, 2007 11:36 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
hmmmmmmmmmmm ncncncncnc jeni afruar shume hheehhhihihihihihihihihhihi

7 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Mon Aug 06, 2007 3:17 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Nga sinqeriteti, besushmeria lind!
Nga thellsia e zemres jeton!
Edhe nga tradhetia vdes!

8 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Fri Jan 25, 2008 3:25 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Do te pajtohesha me ju peace&love,dashuria lindenga thellėsia e zemrės dhepadyshim vdes kur i bėhet akt tradhėtie.

9 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sat Mar 07, 2009 1:39 am

bimba

avatar
STaff
lind nga deshira per te qene dy, vdes nga frika mos behet 3, jeton midis frikes dhe pasionit

10 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sun Mar 08, 2009 5:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Shume je afru bimba Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

11 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Sun Mar 15, 2009 3:50 am

bimba

avatar
STaff
e di e di me jepet per keto gjona Very Happy

12 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Wed Mar 25, 2009 8:25 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Dashuria lind per 'bimben'....jeton per 'bimben'....sakrifikon per'bimben''
kuptohet,bimba eshte simbolike.

13 Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria? prej Thu Apr 09, 2009 8:26 pm

bimba

avatar
STaff
estilen shkruajti:Dashuria lind per 'bimben'....jeton per 'bimben'....sakrifikon per'bimben''
kuptohet,bimba eshte simbolike.ne fakt une e kuptova simboliken po bere mire qe e shpjegove per keta se vallahi jane gojera te liga Very Happy Very Happy Very Happy (shaka se mos nxeheni ju e me beni ban Smile )

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi