Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » EMRI JUAJ NE JAPONISHT

EMRI JUAJ NE JAPONISHT

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 EMRI JUAJ NE JAPONISHT prej Sat Jun 02, 2007 2:44 pm

KL@REN$


operator/e
operator/e
nqs doni te dini si tingullon emri juaj ne japonisht=>>>>
mundohuni te shkruani emrin tuaj....


A-ka;
B-tu;
C-mi;
D-te;
E.ku,
F-lu;
G-ji;
H-ri;
I-ki;
J-zu;
K-me;
L-ta;
M-rin;
N-to;
O-mo;
P-no;
Q-ke;
R-shi;
S-ari;
T-chi;
U-do;
V-ru;psh: INA
I-ki;
N-to;
A-ka;
=>>KITOKA:bounce: bounce

2 Re: EMRI JUAJ NE JAPONISHT prej Wed Sep 12, 2007 7:09 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
METADOTEKIKATO Hajde emer qe paskam hajde gjejeni dhe ju emrin tuaj?

3 Re: EMRI JUAJ NE JAPONISHT prej Thu Dec 13, 2007 9:53 am

Blerta2010

avatar
STaff
tutakushikitoka : he mund ta gjeni emrin tim ne shqip?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi