Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » Si te besh te lumtur nje femer dhe nje mashkull...

Si te besh te lumtur nje femer dhe nje mashkull...

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

KL@REN$


operator/e
operator/e
PER TE BER TE LUMTUR NJE FEMER MJAFTON VETEM TE JESH...

mik
shok
i dashur
vella
baba
mesues
edukator
guzhinier
marangoz
hidrolik
mekanik
dekorues i ambjenteve te brenshme
stilist
seksolog
gjinekolog
psikolog
psikiater
terapeut
i guximshem
i organizuar
nje baba i mire
shum i paster
simpatik
atlet
i embel
i kujdesshem
kavalier
inteligjent
fantazioz
kreativ
i forte
i kuptueshem
tolerant
ambicioz
i besueshem
i respektueshem
pasionant
te besh komplimenta
te adhurosh shopping
te mos krijosh probleme
shum i pasur
mos te shikosh femra te tjera...

NE TE NJEJTEN KOHE DUHET TE KESH KUJDES:
te mos jesh xheloz, por as indiferent
te shkosh dakort me familjen e saj
ti japesh liri, por te preokupohesh per vendet qe fr

ESHTE SHUM E RENDESISHME:
mos te harrosh datat e:
-pervjetoreve( dasem, fejese, takimi i pare)
-diplomimit
-emrit
-ditelindjes
-mestruacioneve( eshte thelbesore per mbijetesen e saj psikike)
-te gjitha emrat, diskutimet, ngjarjet te 6 muajve te fundit...

P.S per fat te keq eshe po ti ndjekesh me rreptesi keto rregulla nuk ju jep sugurine qe do ta benib 100% te lumtur sepse ajo mund te ndihet e mbytur nga nje jete ku cdo gje eshte perfekte, dhe egziston mundesia qe ajo te arratiset me "bohemin" e pare qe do takon...

SI TA BESH TE LUMTUR NJE MASHKULL:
t'ia japesh
mos ti cash tr***n

Akili

avatar
Moderator
Moderator
hahaahahahhahaha shoku nga ato qe permende pak me pare shume te pakta qen ato qe duhen per te bere nje vjaze te lumtur po sa per nje cune eshte dhe te mos ta trdhetoje me duket

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
un vetem ate hidraulik kam hahahhah:)

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Ne nje femer i dashur Klorens e ne nje lidhje tinese do te beshe te lumtur nbje femer mjafton thjeshtesia edukata edhe mos ta tredhetosh okkkk daline mmjfatojne por ju nuk jeni te afte te keni nje nga keto cilesite, e jo me te shpresosh listen qe bere...sh larg eshte...
Edhe per nje mashkull mjaftone njejta gje per mendimin tim dahsuria e sinqerte edhe mos te jete i tradhetuar...

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
ah se harrova Klorens ajo qe dashke ti edhe ngaterroke qenka qejfi me lidhjen okkk..e me sa duket ti nuk ke ndermend per lidhje por per seks (na falni ju te tjeret) edhe ketu pyetja ishte ndryshe ndaj heren tjeter lexo paras e te shkruash se lollesh jo per gje.

KL@REN$


operator/e
operator/e
PEACE&LOVE PERSH
o lali mund te kerkosh nji pal suze qe te lexosh ma mire se nuk kam bere gabim, dhe lexoje disaher rradhazi qe ti ja nxerresh kuptimin ok? para qe te flasesh...
dhe po se gjete ta tregoj un por nji her tjeter
ciao

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi