Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Puthja e pare...

Puthja e pare...

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 Puthja e pare... prej Sun Jun 03, 2007 12:26 pm

KL@REN$


operator/e
operator/e
ne cfar moshe...
sa ju ka ngelur fiksim...
a ju ka shijuar?

2 Re: Puthja e pare... prej Sun Jun 10, 2007 10:48 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une per here te pare putha ne moshen 17 vjec dhe nuk e pata eksperiance te mire

3 Puthja e pare prej Wed Jul 04, 2007 8:32 am

Stine


Moderator
Moderator
une per here te pare putha kur isha 15 vjec por nuk pata eksperience te mire

4 Re: Puthja e pare... prej Wed Aug 01, 2007 6:31 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Un per here te pare kam puthur 14 vjec kur mbarova klasen e 8!se harroj kurr kam qen te nje hyrje e pallatit!me bon syt xixa:) Smile me pak fjale e mrekullueshme!

5 Re: Puthja e pare... prej Thu Aug 02, 2007 9:08 am

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Here e pare ka qene vertet kote fare puthje pa dashuri... megjithese puthje e pare duhet te jete e paharruar por une shpresj mos ta kujtoj me...c'te besh

6 Re: Puthja e pare... prej Sun Sep 16, 2007 7:33 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
Puthjen e par mund ta kem ber kur kam qen nja 13-14 vejc dhe mund te them qe ishte nje puthje kalamajnsh por qe e mbaj mend shum mir.

7 Re: Puthja e pare... prej Sat Jan 19, 2008 3:28 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
haahaaa,ne gjeneratėn tonė na pat shkelur koha,nuk putheshin atėhere,llogaritej taman krim njė puthje,megjithate vidhej,unė e pata vjedhur njė puthje nė moshėn 13 vjeqare,dhe nuk mund ta harroj!!!

8 Re: Puthja e pare... prej Sat Mar 15, 2008 8:13 am

Dano

avatar
Admin
Admin
KL@REN$ shkruajti:ne cfar moshe...
sa ju ka ngelur fiksim...
a ju ka shijuar?
Puthja e pare per mu ka qene ne moshen 16 vjec.Sa per fiksim osht gjo qe nuk harrohet asnjehere sepse me osht bo trupi i kuq flake per pak mora zjarr Very Happy Sa per shijim lene mos e pyet me ka shiju me shum se cdo gje:D

9 Re: Puthja e pare... prej Sat Mar 15, 2008 1:52 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master


Vallain kam qčn i ri Kur kam puth per hare te pare Very Happy

10 Re: Puthja e pare... prej Sat Mar 15, 2008 1:55 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master

11 Re: Puthja e pare... prej Tue Mar 25, 2008 7:31 am

Blerta2010

avatar
STaff
KL@REN$ shkruajti:ne cfar moshe...
sa ju ka ngelur fiksim...
a ju ka shijuar?


15 vjeqe kam qen:D dhe normal qe se harroj sepse vazhdoj te puth te njejtin person sot....kis


_________________

12 Re: Puthja e pare... prej Sat Mar 29, 2008 10:25 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
na kepute mi blerta

13 Re: Puthja e pare... prej Sun Mar 30, 2008 5:24 pm

Blerta2010

avatar
STaff
pse mer? Shocked


_________________

14 Re: Puthja e pare... prej Sun Mar 30, 2008 8:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ho mi se bona shaka

15 Re: Puthja e pare... prej Mon Mar 31, 2008 9:49 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Po une spaskam thene se kur kam puth per here te pare
Isha 14 vjec ne skollen 8-vjecare:D

16 Re: Puthja e pare... prej Mon Mar 31, 2008 11:56 am

Blerta2010

avatar
STaff
hahhahahha puc un ty tani Very Happy


_________________

17 Re: Puthja e pare... prej Mon Mar 31, 2008 12:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ehe mund te me puthesh Very Happy
se jom i lire tani

18 Re: Puthja e pare... prej Fri Apr 04, 2008 8:59 am

Blerta2010

avatar
STaff_________________

19 Re: Puthja e pare... prej Sun Jun 15, 2008 3:52 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ju po putheshit ketu me shenja,te cilat nuk i kuptoj dot,une e kuptoj vetem puthjen fer!haha

20 Re: Puthja e pare... prej Sun Feb 22, 2009 12:28 am

bimba

avatar
STaff
KL@REN$ shkruajti:ne cfar moshe...
sa ju ka ngelur fiksim...
a ju ka shijuar?NUK DUA TA KUJTOJ NE FAKT, PO NEJSE
NE MOSHEN 18 VJEC, JAM PERPJEKUR TA HARROJ NUK ISHTE SHUME SHIJE E MIRE SE U MBYLL ME NJE TRADHETI. Crying or Very sad

21 Re: Puthja e pare... prej Sun Feb 22, 2009 9:57 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me Duket se e kam thene nje here por po e perseris isha vec 14 vjec dhe ishte perfekte edhe pse tashme rruget tona jan ndare ,,a kem fjalen per ate qe kam puth zemer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

22 Re: Puthja e pare... prej Fri Mar 06, 2009 9:39 pm

bimba

avatar
STaff
puthje e pare qe kam provuar sa ke puthur ti se di Very Happy

23 Re: Puthja e pare... prej Sun Mar 08, 2009 5:15 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
nja 5-6 plus 12-13 njerez pa njoh neper disco Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

24 Re: Puthja e pare... prej Mon Mar 09, 2009 1:34 pm

blerta_uk

avatar
15 kam qen Embarassed

25 Re: Puthja e pare... prej Mon Mar 09, 2009 5:51 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me mu e di une Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi