Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Puthja e pare...

Puthja e pare...

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26 Re: Puthja e pare... prej Tue Mar 10, 2009 7:30 pm

blerta_uk

avatar
mos trego ore dreq

27 Re: Puthja e pare... prej Wed Mar 11, 2009 9:16 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Thash gje une Ti e the Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

28 Re: Puthja e pare... prej Wed Mar 25, 2009 10:27 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
une nuk tregoj se kom turp,keni inat,na ta beni dhembin Smile

29 Re: Puthja e pare... prej Thu Apr 09, 2009 9:52 pm

bimba

avatar
STaff
tani ne skemi pune tjeter, te kemi inat per puthjen tende Very Happy Very Happy ne s'mbajme mend puthjet tona, jo me tuajat Very Happy

30 Re: Puthja e pare... prej Sun Apr 12, 2009 8:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
KISS BIMBA


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

31 Re: Puthja e pare... prej Sun Apr 12, 2009 9:00 pm

bimba

avatar
STaff
shefoooo po si nuk te gjeta njeher online Sad

mroma njeher

32 Re: Puthja e pare... prej Mon Apr 13, 2009 1:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
sapo kam ikur mbreme je futur ti ,kisha dhimbje koke dhe smundesha te qendroja me shume.

ah puthja pare une kam arrit tek 1000 mishja Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

33 Re: Puthja e pare... prej Mon Apr 13, 2009 2:11 pm

bimba

avatar
STaff
me duket te kapa online Very Happy te shkuara nga koka yllo

34 Re: Puthja e pare... prej Mon Apr 13, 2009 2:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
flm shume por tani jam me mire


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi