Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » Gjuhėsia » EMra ne gjyhen shqipe

EMra ne gjyhen shqipe

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 EMra ne gjyhen shqipe prej Sun Jun 03, 2007 2:05 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Si po e shkoni emrat ne gjuhen shqipe po harrohen
shkruani sa me shum emra shqiptare ju lutem

2 Re: EMra ne gjyhen shqipe prej Sun Jun 03, 2007 3:00 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Alban Aishe
Artan Arjana
shkruani sa ma shume te mundeni

3 emra ne gjuhen shqipe prej Wed Jul 04, 2007 8:21 am

Stine


Moderator
Moderator
GENTI,ESMA,HURME

4 Re: EMra ne gjyhen shqipe prej Fri Jan 25, 2008 3:34 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Blerina,Blerta,Bukurija,Buqja,BEDRIJE;BESIME;BESJANA;Besa,

Burim,Bajram,Bedri,Blerim,Baton,Behxhet,Bujar..............

E- Emine,Ermira,Eva,Evgjenije,Elhame,
EMIN;ERMAJL;Engjėll;Elmi,Emrush,........

5 Re: EMra ne gjyhen shqipe prej Fri Jan 25, 2008 3:40 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Flora,Florentina,Fetije,Fana,Fatime,
Fehmi,Florim,Fetah,Fan;FAZLI,
G
Gentiana,Gentiani,Gėzim,Gursel,.........

6 Re: EMra ne gjyhen shqipe prej Thu Mar 26, 2009 7:05 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Arben,arta,majlinda,liljana,donika,Violeta,Shpresa,Jetmira,Jetmir,Edlira,
Adriatik,Flamur,Pellumb,Shpetim...etjjjj...etjjjj

7 Re: EMra ne gjyhen shqipe prej Thu Apr 09, 2009 9:03 pm

bimba

avatar
STaff
ne fakt nga nje ane me mire qe po arrohen. jo se jam niliste, pothjesht nuk eshte se kane ndonje taban kulturor, gjithesesi kane nje histori, dhe kjo eshte nje arsye e forte per tu kujtuar


mamude
afije
asllan
spiro
kastriot
selman
refije
po mund te them me 100-ndra

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi