Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Gjegjeza /Lojra » cfare shikoni tek nje f apo m ne takime te pare

cfare shikoni tek nje f apo m ne takime te pare

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 cfare shikoni tek nje f apo m ne takime te pare prej Mon Jun 04, 2007 5:23 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une shikimin e pare tek nje femer e hedhe nga syte se syte jane ato qe tregojne shume gjera tipin e njeriut dhe karakterin e tije

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
te nje femer ne radhe te parė do tė pėrcillja biseden,menquria eshte e para me pas do i beja nje veshtrim te gjere.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi